• 0
0
 
  • Wyświetleń: 6418
  • Dodano: 2019-08-01 / 12:00
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

Pasibus zawitał na stałe do Opola

 
 
Pasibus zawitał na stałe do Opola

Po kilkuletnich oczekiwaniach Opole doczekało się stacjonarnego lokalu Pasibusa. Zaprasza on wszystkich PasiBrzuchów odwiedzających Solaris Center na 1 piętro do strefy food court, aby spróbowali legendarnych burgerów tworzonych na podstawie autorskich receptur.

Wszystkie burgery Pasibusa są robione w 100% z wołowiny - mięso jest mielone i doprawiane ręcznie, a jego wyrazisty smak to jeden ze znaków rozpoznawczych marki.
- Jakość jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego codziennie dobieramy najlepsze gatunkowo i najświeższe składniki. Tajemnica smaku nie kryje się tylko w wyselekcjonowanym mięsie czy świeżo wypieczonej bułce, ale jest wynikiem pasji do tworzenia i eksperymentowania.- mówi Jakub Aleksandrowicz - Dyrektor Marketingu.

Goście odwiedzający nowy lokal Pasibusa w Solaris Center będą mogli docenić pomysłowe połączenia smakowe, spróbują m.in. kultowych burgerów: klasycznego Włoskiego Pastucha z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebka Juniora z autorskim sosem BBQ, ostrego Gonzalesa z nachosami czy Awokadusa z domowym guacamole. W menu burgerowni można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki, pasi bataty i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własną markę piwa, tzw. Pasi Piwa). Co miesiąc w karcie pojawia się także zupełnie nowa propozycja - Burger Miesiąca, któremu nazwę nadają fani marki.

Pasibus rozpoczął działalność od foodtrucka postawionego w centrum Wrocławia w roku 2013, który stoi tam do dziś. Mowa oczywiście o Dziadziu - food trucku, od którego dosłownie wszystko się zaczęło. Od tamtego czasu nastąpiła szybka ekspansja, a lokale Pasibusa powstały m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Najnowsza restauracja w Opolu to drugi lokal stworzony wraz z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. W ramach tej współpracy planowane jest otwarcie ok. 40 lokali.

Pasibus wywodzi się ze street foodu- tutaj w cenie jest niezobowiązująca atmosfera, luźny klimat i indywidualne podejście do klienta. Nie ma tu miejsca na konwenanse i sztywne zasady.

Więcej informacji o Pasibusie można znaleźć na www.pasibus.pl oraz na profilu marki na Facebooku

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 3 podwójne zaproszenia na dowolnego burgera w Pasibusie. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku.

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.