• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4971
  • Dodano: 2019-07-23 / 11:33
  • Komentarzy: 1

Samochód przewożący butle z gazem dachował. Kierowca w szpitalu

 
 
Samochód przewożący butle z gazem dachował. Kierowca w szpitalu
 <i>(Fot. OSP Kostów )</i>

(Fot. OSP Kostów )

Samochód przewożący butle z gazem propan-butan dachował na drodze z Janówki do Kostowa (powiat kluczborski). Kierowca został zabrany do szpitala.


Do zdarzenia doszło we wtorek 23 lipca po godzinie 8:00. Po dotarciu służb ratunkowych na miejsce okazało się, że Volkswagen przewożący na pace 54 butle z gazem propan-butan przewrócił się, a ładunek wypadł na jezdnię i pobocze.

Według wstępnych informacji pozyskanych od pracujących służb, do wypadku doszło w momencie, kiedy pojazd jadący od strony Janówki w stronę Kostowa "złapał kołem" pobocze, co doprowadziło do dachowania. W wyniku wypadku część butli wypadła z samochodu na drogę, a jedna z nich uległa rozszczelnieniu. W aucie znajdowały się 54 butle - 35 pełnych i 19 pustych.

Kierowca z urazem głowy został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na czas działań droga była nieprzejezdna.

Do wypadku zadysponowano JRG Kluczbork, OSP Byczyna, OSP Kostòw, JRG Kępno oraz OSP Trzcinica.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-07-23 11:58:11 [165.225.72.*] id:1578813  
dontomasso: Napisał postów [3242], status [VIP] Reputacja
totalny profesjonalizm. jak juz sie chcial wysadzic to mogl do wawa na wiejska pojechac :), byl by wiekszy pozytek z tego

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia