• 0
0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 985
  • Dodano: 2019-07-20 / 11:15
  • Komentarzy: 0

Dzień Otwarty z NFZ w CH Turawa Park

 
 
Dzień Otwarty z NFZ w CH Turawa Park
Opolski Oddział Wojewódzki NFZ oraz Centrum Handlowe Turawa Park kontynuują akcję "Bliżej Pacjenta" i zapraszają w dniu dzisiejszym na Dzień Otwarty w godzinach 11.30-17.00. Na pasażu Centrum będzie można skorzystać z konsultacji specjalistów, wykonać bezpłatne badania i uzyskać informacje z zakresu profilaktyki chorób nowotworowych.

W lokalu pomiędzy sklepami Takko i Szachownica na wszystkich chętnych czekać będzie kilka stanowisk specjalistycznych. Pracownicy Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ pomogą wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), udzielą informacji na temat Internetowego Konta Pacjenta, e-recept oraz realizowanych programów profilaktycznych. Przy stanowisku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej - Opolskiego Centrum Onkologii w Opolu będzie można skorzystać z porad specjalistów z zakresu chirurgii onkologicznej, profilaktyki raka skóry oraz wykonać bezpłatne badanie znamion skóry wideodermatoskopem.

Specjaliści z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu zaproszą na bezpłatne badanie smokelyzerem, czyli aparatem do mierzenia poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu, które pomaga określić stan uzależnienia od nikotyny. Wykonają pomiar ciśnienia tętniczego i zaproszą do uczestnictwa w instruktażu samobadania piersi. Na miejscu będzie można także skorzystać z alkogogli służących do demonstracji upośledzenia zmysłów występującego po spożyciu alkoholu. W mobilnym Mammobusie, który stanie przy stacji paliw przed CH Turawa Park, wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat będą mogły wykonać bezpłatne badania w zakresie profilaktyki raka piersi.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".