• 0
0
  • Wyświetleń: 4282
  • Dodano: 2019-07-29 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Uleczona edukacja, czyli kierunki szkół medycznych znów na topie

 
 
Uleczona edukacja, czyli kierunki szkół medycznych znów na topie

Kierunki szkół medycznych to wybór ludzi, którzy chcą mieć fach w ręku. Dodatkowo zawód, do którego w ten sposób można zdobyć uprawnienia jest zwyczajnie ważny - pomaga złagodzić ból, podnieść jakość życia społeczeństwa, usprawnić i ułatwić jego działanie


Dobry start

Należy pamiętać o czasie jaki inwestuje się w poszczególne ścieżki edukacji. Szkoła medyczna może trwać od około dwóch do pięciu semestrów, podczas gdy studia magisterskie to aż pięć lat. Co więcej - szkoła medyczna daje nie tylko praktyczne, ale także formalne poświadczenia umiejętności - na przykład TEB Edukacja w Opolu oferuje możliwość zdobycia certyfikatów i referencji dla najlepszych oraz szczyci się wysoką zdawalnością podczas egzaminów zawodowych.

Zdrowe podejście do nauki

Warto także zwrócić uwagę na sposób przekazywania wiedzy. Choć solidna podstawa teoretyczna jest ważna, w nowoczesnych szkołach medycznych mocno stawia się na praktyczne podejście do zawodu. Na kierunkach wykładają praktycy - w zależności od wybranej ścieżki edukacji są to masażyści, dietetycy, elektroradiolodzy, stomatolodzy, specjaliści terapii zajęciowej, czyli doświadczeni specjaliści w tych zawodach.

Miejsce pracy - stwórz to sam!

Wiele z zawodów, których nauka jest możliwa w szkołach medycznych pozwala na stworzenie sobie miejsca zatrudnienia. Technik masażysta z elementami fizjoterapii, opiekun medyczny z aktywizacją seniora, terapeuta zajęciowy z arteterapią czy dietetyk - wszystkie zawody są doskonałym fundamentem pod jednoosobową działalność gospodarczą, a dyplom ukończenia kształcenia w trzech pierwszych przypadkach można uzyskać zupełnie za darmo! Stworzenie własnej firmy może być początkiem ciekawej przygody z biznesem i rozwiązaniem przynoszącym takie plusy, jak na przykład elastyczny czas pracy czy możliwość wykonywania zawodu w domu.
Jak widać edukacja w szkole medycznej to dobre rozwiązanie dla poszukujących zarówno pewnego zawodu, jak i pasji. Nauka w TEB Edukacja w Opolu daje możliwość świetnego startu na rynku pracy, a nawet przebranżowienia. Bo na odnalezienie swoich zainteresowań nigdy nie jest za późno. Najlepiej warto zrobić to właśnie teraz!

Więcej informacji o kierunkach dostępnych w ofercie szkoły można uzyskać na www.teb.pl

TEB Edukacja w Opolu, ul. Reymonta 16 tel.77 446 15 00
e-mail: opole@teb.pl

Śledź nas na Facebooku i Instagramie!!!
https://www.facebook.com/TEBOpole/www.facebook.com/TEBOpole/
www.instagram.com/teb_edukacja_opole/

Artykuł sponsorowany

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".