• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4505
  • Dodano: 2019-06-28 / 10:57
  • Komentarzy: 39

Michał Maliński: "Zwolennicy normalności" odeprą "tęczowe komando", ale merytorycznymi argumentami

 
 
Michał Maliński: "Zwolennicy normalności" odeprą "tęczowe komando", ale merytorycznymi argumentami

(Fot. Dżacheć)

Kontrmanifestanci z Fundacji Pro Prawo do Życia i przedstawiciele Ruchu Narodowego nie obronią Katedry, zrobi to policja. Liczą na pokojowe manifestowanie swoich poglądów


Przypomnijmy, że Marsz Równości rozpocznie się z Placu Jana Pawła II w Opolu o godzinie 14:00 w sobotę 29 czerwca. Około godzinę wcześniej, również z tego samego miejsca swoją kontrmanifestację rozpoczną działacze Ruchu Narodowego z przedstawicielami Fundacji Pro Prawo do Życia oraz środowiskami kibiców, społeczników i innych przeciwników działań Tęczowego Opola.

- Została około doba do marszu i naszej kontry. Mobilizacja ze strony naszych zwolenników, czyli zwolenników normalności jest duża. Na Facebooku ponad 500 osób zadeklarowało swoją obecność. Bardzo dużo osób w indywidualnych deklaracjach, środowiska patriotyczne, katolickie, społeczne i kibicowskie również tego dnia będą z nami. Na pewno będzie nas więcej niż przedstawicieli opolskiego środowiska LGBT i ich zwolenników. Czy uda nam się zrobić większą frekwencję? Być może - mówi Michał Maliński, Prezes Ruchu Narodowego Opole.

- W poniedziałek zapowiadaliśmy, że nasze zgromadzenie zatrzyma się pod Katedrą. Informację muszę skorygować, ze względu na to, że policja na siebie przejęła obowiązek obrony katedry przed profanacjami i wszelkimi aktami wandalizmu. W związku z tym, że korytarz ulicy Katedralnej jest dość wąski, nasze zgromadzenie przemaszeruje całą trasą, tą samą, którą będzie później przechodzić Tęczowe Opole. Apelujemy o to, by nie dać się sprowokować. Na pewno będziemy głosić nasze hasła, na pewno będą komunikaty, może posłużymy się też muzyką - mówi Bartosz Kowara z Fundacji Pro Prawo do życia.

Przedstawiciele informują, że w drogę wyruszą o godzinie 13:00 i zatrzymają się na Placu Daszyńskiego, gdzie będą oczekiwać na drugie zgromadzenie. Zostaną tam, do samego końca.

- Nie wnosimy wulgarnych haseł, nie wnosimy wulgarnych transparentów, ale nie damy się zaszczuć hasłami mowy nienawiści, którymi próbuje się nam zamknąć usta. Mówimy "nie" wulgarności, ale "tak" prawdzie. Manifestacja jest pokojowa i legalna, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, by przyjść z całą rodziną - mówi Bartosz Kowara z Fundacji Pro Prawo do życia.

Przedstawiciele Fundacji Pro Prawo do Życia i przedstawiciele Ruchu Narodowego zwracają uwagę na chaos jaki tworzą przedstawiciele Tęczowego Opola w internecie. - Mamy do czynienia z nową odsłoną czerwonego terroru - komentuje Maliński.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-06-28 19:45:30 [89.73.115.*] id:1577535  
mixer2001: Napisała postów [68], status [rozkręcił się] Reputacja
Po pierwsze, nikt nie rodzi się homoseksualistą. Wielu naukowców uważa, że orientacja płciowa dokonuje się we wczesnym dzieciństwie i zależy od kilku czynników - biologicznych, psychicznych i socjologicznych. Takiego zdania jest również Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. A więc możemy z całą pewnością powiedzieć, że nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że homoseksualizm jest genetyczny czy przekazywany biologicznie. Skąd zatem wzięły się te niedorzeczne teorie? Kampania, która wystartowała ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, zorganizowana przez różne grupy homoseksualistów, polega na tym, by tak wpłynąć na opinię publiczną, aby społeczeństwo uwierzyło, że ludzie rodzą się jako homoseksualiści i nie mogą się zmienić. Filozofia tej kampanii jest podobna do filozofii komunizmu. Trzeba powiedzieć coś wystarczająco głośno, powtarzać wystarczająco często przez długi czas, by społeczeństwo uwierzyło w to kłamstwo. elem jest kompletna akceptacja homoseksualizmu - wszędzie - w religii, nauce, szkole, polityce. Promotorom kampanii chodzi o to, żeby na równi stawiać heteroseksualność i homoseksualność jako coś zupełnie normalnego. I żeby nie było żadnych 'prześladowań'. Musi być szacunek i miłość. Decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób została podjęta na dorocznym Kongresie Psychiatrów Amerykańskich. Przez trzy lata, od 1970 do 1972 roku, kiedy podejmowano problem homoseksualizmu, aktywiści homoseksualni wpadali na te spotkania i rozbijali je. Krzyczeli: "Przestańcie nas zabijać, wy nas nienawidzicie". To po prostu niewiarygodne, że takie rzeczy działy się na dorocznym zjeździe psychiatrów. Naukowcy byli porażeni i obezwładnieni. Równolegle homoseksualiści prowadzili także kampanię skierowaną do wszystkich psychiatrów. Wydali na to miliony dolarów. I popatrzmy, co się dokonało. Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób dokonało się nie w oparciu o badania naukowe, tylko pod wpływem długotrwałej kampanii. Naukowcy powiedzieli: "Homoseksualiści to biedni ludzie, cierpiący, a my doprowadzamy ich do szaleństwa. Nie opierajmy się teraz na badaniach, tylko zagłosujmy, czy chcemy, aby homoseksualizm był na liście chorób, czy nie". I odbyło się głosowanie. Jak w nauce może się odbyć głosowanie? Przecież to absurd! Kiedy w grudniu 1973 roku na Kongresie podpisano, że w wyniku głosowania skreślamy homoseksualizm z listy chorób, na drugi dzień w każdej gazecie ogromne tytuły krzyczały: "Naukowcy powiedzieli, że homoseksualizm jest czymś normalnym". I tak ludziom z zaburzeniami robi się krzywdę utrzymując ich w przekonaniu że są normalni....

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
2019-06-29 12:32:03 [89.64.46.*] id:1577563  
Luzi: Napisał postów [235], status [maniak] Reputacja
Jeszcze nie slyszalem, aby ktos wyleczyl sie z homoseksualizmu. Za to slyszalem, jak pod presja chorych ludzi, takie osoby wiazaly sie w zwiazki z kobieta, zakladaly rodziny. Wpisz sobie w wyszukiwarke, moj maz jest gejem i poczytaj sobie jaki dramat przechodza te kobiety. Poza tym, ciezko mi zrozumiec, ze ktos jest homo z wyboru w spoleczenstwie, gdzie wystepuje taki brak zrozumienia. Gdybym byl na ich miejscu i mial wybor, jaki wg ciebie maja, to wybralbym te strone bez wyzwizk, szykanowania, agresji. Jednak tego nie robia.
2019-06-29 15:44:25 [89.64.46.*] id:1577569  
AgaW75: Napisała postów [11], status [nowy] Reputacja
homoseksualizm nie jest chorobą, ale homofobia już tak i można ją skutecznie leczyć. Wystarczy zrzucić klapki z oczu i użyć mózgu, zamiast bezmyślnie powielać stereotypy i słuchać czarodziejów w sukienkach...
2019-07-16 00:07:51 [80.24.57.*] id:1578471  
mixer2001: Napisała postów [68], status [rozkręcił się] Reputacja
Luzi, czytaj uważnie, mówię o faktach nie emocjach. Może zagłosujmy czy grypa to choroba czy też nie, co? Nie oceniam osób homoseksualnych ale jeśli masz jakiś dowód że to dziedziczne to go przedstaw.
2019-07-27 11:27:57 [89.64.46.*] id:1579031  
Luzi: Napisał postów [235], status [maniak] Reputacja
Jezeli ty masz dowod ze to choroba to go przedstaw. Na ramte lata poziom wiedzy byl tak niewielki, ze faktycznie glosowali troche na oslep. Dzisiaj nawet Starowicz przeprosil, ze kiedys probowal leczyc elektrowstrzasami itd.
2019-06-29 16:16:51 [89.64.46.*] id:1577571  
AgaW75: Napisała postów [11], status [nowy] Reputacja
Swoją drogą zastanawiam się skąd ten hejt, nienawiść i uprzedzenia w społeczeństwie, względem osób o odmiennej orientacji? Ktoś kiedyś napisał, że najgłośniejsi oponenci dla LGBT to kryptogeje, którzy agresywną postawą wobec gejów i lesbijek chcą odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia, może coś w tym jest... Bo przykro patrzeć i słuchać gdy ktoś nienawidzi kogoś na podstawie bezpodstawnych uprzedzeń i krzywdzących stereotypów, nakręcanych przez z natury homofobiczny kościół, czy irracjonalne stereotypy nakręcane przez media, które kochają się w szokowaniu i skandalach i przedstawiają środowisko LGBT jako bandę rafafal, Grodzkich i wymalowanych kolesi z papuzimi piórami w tykach, tańczących na platformach podczas parad równości... Wierzcie mi, bardziej nie możecie się mylić, bo codziennie ściskacie dłonie i mijacie na ulicach i macie w swym otoczeniu dziesiątki gejów i lesbijek, którzy zachowują się normalnie, nie obnoszą się ze swoją orientacją i nijak nie wyglądają na pedała... Ci ludzie chcą jedynie spokojnie żyć, mieć święty spokój i domagają się jedynie równego traktowania przez prawo i nie mylcie tego z prawem do adopcji dzieci! Tych dwóch troglodytów z nagłówka nie chce i nigdy nie zrozumie czego chcą LGBT bo zaślepia ich ślepa nienawiść i kłamstwa w które wierzą i je propagują. Założę się że każdy z Was ma w swoim otoczeniu kogoś o odmiennej orientacji seksualnej, pracujecie i przyjaźnicie się z takimi ludźmi, nawet nie wiedząc że kochają inaczej. I chciałbym zobaczyć Wasze miny gdybyście poznali prawdę i coś mi mówi że dla wielu byłoby to wielkim szokiem dowiadując się że najlepszy kumpel, sąsiad czy współpracownik woli faceta zamiast dziewczyny... I zapewniam Was że w obliczu poznania prawdy trudno było by Wam o nienawiść i uprzedzenia względem takiej osoby bo zdalibyście sobie sprawę że to są ludzie jak każdy inny, Wasi ziomkowie, przyjaciele i dobrzy znajomi... Ktoś każe Wam ich nienawidzić z automatu, ale w imię czego?

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
2019-06-29 18:14:14 [31.60.47.*] id:1577576  
liberty: Napisał postów [2000], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Myśle ze ludziom oni są obojętni tak jak i mi a chodzi o chore "lgbt +" .... Jakim prawem oni chcą "nauczać"w szkole? Oni nie chcą religii w szkołach a my nie chcemy ich "lgbt+" i tyle...
2019-07-01 07:29:51 [91.236.175.*] id:1577702  
phil: Napisał postów [263], status [maniak] Reputacja
myślę że zawsze jak jakaś mniejszość będzie za wysoko podnosić łeb to się spotka z niechęcią większości a już taka mniejszość która promuje nienaturalne zachowania nie możne liczyć na przychylność większości taka to demokracja
2019-07-01 08:36:17 [89.64.46.*] id:1577727  
AgaW75: Napisała postów [11], status [nowy] Reputacja
@phil, nienaturalne? homoseksualizm występuje w naturze u każdego gatunku zwierząt, więc co w tym nienaturalnego? Każdy ma prawo kochać i być traktowany równo wobec prawa i tylko o to walczą środowiska LGBT. I na tym polega demokracja, a nie jej wynaturzona forma, gdzie sprzeczny z naturą celibat jest ok, ot podwójne standardy...
2019-07-01 08:39:12 [89.64.46.*] id:1577728  
AgaW75: Napisała postów [11], status [nowy] Reputacja
@liberty, ale odrealniony pedofil w sukience mówiący ludziom i dzieciom w szkołach jak żyć i karmiący od setek lat społeczeństwo tymi samymi archaicznymi kłamstwami jest już spoko?
2019-07-02 12:27:55 [212.106.161.*] id:1577850  
Palnik Dekarski: Napisał postów [163], status [starszy wyjadacz] Reputacja
@AgaW75 Ładna lektura :)
2019-07-16 00:53:17 [178.43.8.*] id:1578472  
Darius27: Napisał postów [173], status [starszy wyjadacz] Reputacja
Pedofile w sukienkach w większości wybierają chłopców, przypadek? Pedofilia też występuje w naturze, i tu o zgrozo np. u szympansów. Jednym zdaniem "rubta co chceta" alleluja
2019-07-16 02:54:30 [78.11.110.*] id:1578473  
Stefan: Napisał postów [26759], status [VIP] Reputacja
U facetów w sukienkach problemem nie jest stricte pedofilia, bo to się może zdarzyć wszędzie, ale jej tuszowanie. Panom z foty polecam urządzać manifestacje na "Pedofilplatzu". btw ten po prawej to niezła "dziewczynka"
2019-06-28 11:33:09 [185.127.20.*] id:1577511  
Pedro: Napisał postów [6918], status [VIP] Reputacja
Czyli pajacowania z transparentami płodów nie będzie? Dla was to jest normalność a wulgaryzmami i "czerwonym terrorem" jest tęcza. Nieźle zryte berety macie.
[1]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2019-06-28 12:36:01 [217.173.195.*] id:1577516  
wojtasoks: Napisał postów [3258], status [VIP] Reputacja
To jest ten typ ludzi którzy potrafią być tylko przeciw czemuś lub komuś. Burzyć. Budowanie, wymyślanie, tworzenie, to ponad ich stan świadomości.
2019-06-28 17:50:40 [31.60.30.*] id:1577531  
liberty: Napisał postów [2000], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Moze rodziny z małymi dziećmi nie życzą sobie ogladac dewiantów typu Rafalala prawie nagich z genitaliami na wierzchu na żałosnych pochodach dewiantów?
2019-07-01 08:55:15 [217.173.195.*] id:1577735  
wojtasoks: Napisał postów [3258], status [VIP] Reputacja
A czy widziałeś takie postacie na marszu w Opolu?
2019-06-28 12:36:14 [178.252.24.*] id:1577517  
ruda33: Napisała postów [6641], status [VIP] Reputacja
Edukacja seksualna Światowej Organizacji Zdrowia , ma na celu edukować dzieci w kwestiach różnych orientacji seksualnych , absolutnie nie ma w niej nauczania dzieci 4 letnich o masturbacji . Nie czytacie ale za to nakręcacie ludzi przeciwko LGTB , prowokując do różnego rodzaju ataków na te środowiska mówiąc o "pokoju" W jakim świecie wy żyjecie ?! Zero tolerancji , wszystko ma być takie białe, czyste , ale szkoda , że tylko na zewnątrz a ręce macie czarne , brudne z nienawiści . Dajcie żyć innym ludziom zgodnie z ich religią , kulturą i orientacją . Kochajcie wszystkich a nie tylko wybranych a świat będzie lepszy ! Zacznijcie od swojego podwórka a nie wchodźcie do łóżka nieznanym wam osobom . Nie żyjemy w średniowieczy aby nasze dzieci nie miały prawa wiedzieć o tym , że każdy z nas jest inny , jest gruby, chudy, czarny , biały , każdy inny , ale każdy z nas ma prawo żyć godnie nie poniżany w szkole na podwórku czy w pracy. Uczcie szacunku i tolerancji swoich dzieci .
[2]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2019-06-28 21:26:23 [90.156.124.*] id:1577547  
siostra_brygida: Napisała postów [47309], status [VIP] Reputacja
Masz plusa rudzielcu, przy okazji pozdro bo dawno nie czytałam.
2019-06-29 15:46:39 [89.64.46.*] id:1577570  
AgaW75: Napisała postów [11], status [nowy] Reputacja
dokładnie tak! wreszcie głos rozsądku w tym całym bagnie irracjonalnych uprzedzeń. A paradoksalnie ludzi którzy tu najgłośniej hejtują LGBT nie zna żadnego geja i swą ocenę opierają na banialukach powielanych przez takich odrealnionych troglodytów z "prawo do życia"...
2019-06-28 17:47:31 [31.60.30.*] id:1577529  
liberty: Napisał postów [2000], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Walcie sie chłopy z chłopami,baby z babami ale wsadźcie sobie głęboko te swoje LGBT+ tam gdzie lubicie i nie róbcie z siebie żałosnego pośmiewiska łażąc prawie nadzy w tęczowych smarach.... Takim żałosnym zachowaniem i promowaniem na sile swojej dewiacji jeszcze bardzie zniechęcacie do siebie normalnych ludzi... O to wam chodzi?.....

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
2019-06-28 17:48:43 [31.60.30.*] id:1577530  
liberty: Napisał postów [2000], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Szmatach....
2019-06-28 19:32:50 [185.127.20.*] id:1577534  
Pedro: Napisał postów [6918], status [VIP] Reputacja
Marsz rozpoczyna się jutro o 14 z Placu Jana Pawła II. Jeżeli tylko zdobędziesz się na odwagę wykrzyczeć im to prosto w twarze bez jakichkolwiek chust lub masek na twarzy to w czym problem? Chyba lepsze to niż ziać nienawiścią anonimowo na forum!
2019-06-28 20:33:32 [31.60.30.*] id:1577542  
liberty: Napisał postów [2000], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Pedro drogi homo lewaku jaka "nienawiść" widzisz w tym co napisałem? Ci na paradach to żałosne karykatury gejów czy lesbijek którzy na codzien chyba nie kopulacja publicznie na paradach?
2019-06-28 20:35:13 [31.60.30.*] id:1577543  
liberty: Napisał postów [2000], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Zreszta jak sie skonczy kasa od Sorosa to i parad nie bedzie tak samo jak nie ma juz spędów "Kod" czy "czarnych marszów"...
2019-06-28 20:50:37 [185.127.20.*] id:1577544  
Pedro: Napisał postów [6918], status [VIP] Reputacja
Powtarzam, wykrzycz im to w twarz! No ale "pies który dużo szczeka, mało gryzie", no i w twoim przypadku to się w 100 % potwierdza. Jesteś po prostu nieszczęśliwym gościem który pisząc takie brednie i ziejąc nienawiścią się dowartościowuje i do tego żadnej merytorycznej konwersacji po tobie nie można się spodziewać a dodatkowo ktoś wyrażając swoje zdanie daje ci powód do obrażania go! No ale malutcy ludzie twojego pokroju tak już mają niestety. Bez odbioru :-)
2019-06-29 12:35:41 [89.64.46.*] id:1577564  
Luzi: Napisał postów [235], status [maniak] Reputacja
Liberty, przykre jest to, ze zwiazek dwoch ludzi postrzegasz tylko jako walenie sie. Wspolczuje twojej drugiej polowce!
2019-06-29 12:49:48 [89.64.46.*] id:1577565  
Luzi: Napisał postów [235], status [maniak] Reputacja
Liberty, biedny anty homo lewaku. Skad mozesz wiedziec o zniecheceniu normalnych ludzi, jak czytajac od dawna twoje wpisy, uwazam ze daleko ci do nich, stosujac oczywiscie twoja miare. Bo czym jest wg ciebie normalnosc? Kiedys normalne bylo palenie kobiet na stosie, a dzisiaj juz nie jest. Kiedys normalni ludzie zabijali w imie krzyza, a dzisiaj sieja tylko nietolerancje, dziela ludzi na lepszych i gorszych. Ale tez nie mozna powiedziec o wszystkich, bo wszyscy tego nie robia. Płentujac, prosze nie wypowiadaj sie w imieniu innych, a tylko w swoim, bo znieksztalcasz tym rzeczywistosc.
2019-06-29 09:55:16 [178.43.216.*] id:1577555  
chrząszcz: Napisał postów [4784], status [VIP] Reputacja
ptglck itp nie interesuje mnie w ogóle ... jak w soczewce ... "działacze Ruchu Narodowego z przedstawicielami Fundacji Pro Prawo do Życia oraz środowiskami kibiców, społeczników i innych " ... są siebie warci, pomijając przyczynę tego zapowiadanego wystąpienia to zmierza w kierunku państwa faszyzującego i wyznaniowego,

Nick:
Treść:
2019-06-28 20:15:46 [94.254.224.*] id:1577537  
tippmann: Napisał postów [5601], status [VIP] Reputacja
precz z lgbt

Nick:
Treść:
2019-06-28 18:57:02 [89.64.44.*] id:1577533  
AgaW75: Napisała postów [11], status [nowy] Reputacja
po co w ogóle robicie reklamę i cytujecie tych troglodytów?

Nick:
Treść:
2019-06-28 12:52:07 [31.0.45.*] id:1577518  
mirek1978: Napisał postów [1619], status [Szycha] Reputacja
Szanowni Państwo wasz ukochany prezydent Opola takze nie objął patronatem marszu LGBT. Mnie także drażni działalność tych ludzi z faszystowskimi hasłami. Jednak widząc w tv nachalną reklamę środowisk homo... zastanawiam się o co tu biega. Wg. naszej konstytucjiz 1997 roku jedynym legalnym związkiem jest związek kobiety i mężczyzny. Sprawa bezdyskusyjna!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
2019-06-28 13:22:15 [212.106.161.*] id:1577519  
Palnik Dekarski: Napisał postów [163], status [starszy wyjadacz] Reputacja
Tak, dlatego powinna zostać wprowadzona poprawka do art. 18. konstytucji. Od wprowadzenia jej w życie minęło ponad 20 lat. W tym czasie wiele rzeczy się zmieniło (w obszarze szkolnictwa, ekonomii, transportu itp) i w efekcie dokument wydaje się być.. Mało aktualny. Jestem przekonany, że gdyby była pisana w dzisiejszych czasach to brzmiałaby zupełnie inaczej.
2019-06-28 14:05:46 [194.29.183.*] id:1577520  
mirek1978: Napisał postów [1619], status [Szycha] Reputacja
Palnik i o to mi właśnie chodziło. Tak samo myślę jak Ty. A jak narazie szanujmy obowiązujące prawo a nie denerwujmy się całkiem niepotrzebnie!
2019-06-28 15:03:08 [185.11.108.*] id:1577521  
phil: Napisał postów [263], status [maniak] Reputacja
palnik i ten drugi uważacie że się coś zmieniło a niby co facet facetowi potrafi zrobić dziecko! nie i nigdy tak nie będzie zmieniło się tylko to że ludzie coraz bardziej się odsuwają od siebie i właśnie przez to jest coraz więcej dewiacji
2019-06-28 15:33:23 [212.106.161.*] id:1577523  
Palnik Dekarski: Napisał postów [163], status [starszy wyjadacz] Reputacja
@phil Nie rozumiem o co Ci chodzi, jakie dewiacje? Kiedy faceci/laski idą trzymając się za ręce? Naprawdę straszne... Nie umywa się to do namiętnego wpychania sobie w gardło języków na środku korytarza w centrum handlowym czy odbywania stosunków seksualnych na ławce na Bolko. Więc w kwestii dewiacji pary hetero (szczególnie młodzież!) często zachowują się o wiele gorzej w miejscach publicznych...
2019-06-28 15:42:21 [185.127.20.*] id:1577524  
Pedro: Napisał postów [6918], status [VIP] Reputacja
A co ma do tego dziecko niby? To zrozumiałe że "facet facetowi nie zrobi dziecka" i oni doskonale o tym wiedzą , tak więc bez sensu to co napisałeś a to że ludzie coraz bardziej odsuwają się od siebie, jest coraz więcej nienawiści, hejtu itp. można zaobserwować od kilku lat tak więc warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje i kto daje na to ciche przyzwolenie niestety!
2019-06-28 11:46:03 [212.106.161.*] id:1577512  
Palnik Dekarski: Napisał postów [163], status [starszy wyjadacz] Reputacja
Opaska na ramieniu jak u nazisty, bardzo wymowna xDD Śmiało róbcie z siebie pośmiewisko, chętnie się pośmieję. Dawno nie było dobrego kabaretu w Opolu, do tego za darmo! x"DDD
[1]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-06-28 12:34:55 [217.173.195.*] id:1577515  
wojtasoks: Napisał postów [3258], status [VIP] Reputacja
Faktycznie, z tymi opaskami to jakieś zboczenie. Służyły do oznaczania, albo nadludzi albo podludzi. Ciekawe za kogo Panowie się mają...

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia