• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4657
  • Dodano: 2019-06-23 / 13:00
  • Komentarzy: 0

After Party na Małym Rynku czyli ostatnia odsłona muzyczna towarzysząca 56. KFPP w Opolu

 
 
After Party na Małym Rynku czyli ostatnia odsłona muzyczna towarzysząca 56. KFPP w Opolu

(Fot. A. Dubiel)

To było prawdziwe, muzyczne, letnie podsumowanie minionego 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Na After Party na Małym Rynku bawiły się tłumy Opolan!


Już po raz piąty huczna impreza zakończyła festiwalową zabawę w Opolu. Piękna letnia pogoda sprawiła, że na Małym Rynku w Opolu pojawiło się setki Opolan, którzy bawili się przy dźwiękach muzyki elektronicznej. After Party to ostatnia z cyklu imprez towarzyszących 56. KFPP w Opolu, zorganizowanych przez Urząd Miasta Opola.

Punktualnie o godzinie 19:00 na małej scenie pojawili się tacy artyści jak Novika & Mr. Lex, NeeVald, D'VISION, MJ Sax oraz Stahou.

Novika (Katarzyna Nowicka) to polska piosenkarka, autorka muzyki i tekstów, dziennikarka radiowa. Do tej pory wydała 6 solowych albumów, obecnie prowadzi intensywne życie klubowo-sceniczne. Składają się na to koncerty live ze swoim zespołem oraz występy wokalne u boku DJ-ów.

- Oby więcej takich wydarzeń. Jak widać co roku od maja wieczory robią się ciepłe, miło ten czas spędzić w centrum miasta, które z miesiąca na miesiąc pięknieje i staje się coraz bardziej otwarte na mieszkańców, szczególnie studentów, młodych. Mam nadzieję, że mimo zakończonego festiwalu pojawią się jeszcze takie imprezy - mówi Andrzej, student z Opola.

- Opolanie potrafią się dobrze, kulturalnie bawić. W Opolu mieszkam dopiero 10 lat i jest to zdecydowanie najbardziej muzyczne miasto. Warto iść tą drogą i organizować młodym w taki sposób czas - dodaje Dominika.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".