• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2481
  • Dodano: 2019-06-05 / 13:13
  • Komentarzy: 1

Marihuana w samochodzie, amfetamina w mieszkaniu

 
 
Marihuana w samochodzie, amfetamina w mieszkaniu

(KPP Brzeg)

Policjanci z Brzegu zatrzymali 27-latka, którego podejrzewali o przestępczość narkotykową. Kilka porcji marihuany ujawnili podczas kontroli samochodu, natomiast pozostałe pakunki były ukryte w miejscu zamieszkania podejrzewanego. Tam zabezpieczyli kilogram amfetaminy.

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 27-latka. Wcześniej podejrzewali mężczyznę o przestępczość narkotykową. Kiedy w jednej z miejscowości powiatu brzeskiego zauważyli podejrzewanego za kierownicą mercedesa, zatrzymali go do kontroli. Już wtedy okazało się że ich podejrzenia są trafne. Mężczyzna przy sobie posiadał zawiniątko z zielonym suszem. Późniejsze badania wykazały, że to kilka porcji marihuany.

Dalsze czynności śledczych pokazały, że to nie jedyne narkotyki jakie 27-latek ukrywał. Na jego posesji funkcjonariusze ujawnili kolejne pakunki zakazanych substancji. Policjanci zabezpieczyli kilogram narkotyków. Badanie narkotesterem wykazało, że biały proszek to kilogram amfetaminy. Kilka paczek z zakazaną substancją była ukryta w kuchennych szafkach, a pozostałe funkcjonariusze znaleźli w pomieszczeniu gospodarczym.

Podejrzewany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, do którego się przyznał. Na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-06-05 19:22:27 [185.117.87.*] id:1576677  
jarekzopola: Napisał postów [599], status [starszy pismak] Reputacja
no to kariere zaczol z przytupem :DDD

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia