• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2527
  • Dodano: 2019-06-05 / 09:58
  • Komentarzy: 0

Groźny pożar w Głuchołazach, znaleziono nieprzytomną kobietę obok domu

 
 
Groźny pożar w Głuchołazach, znaleziono nieprzytomną kobietę obok domu

(Fot. Archiwum)

Około 14:00 we wtorek strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego w Głuchołazach. Z ogniem walczyło jedenaście jednostek straży pożarnej.


Po dotarciu na miejsce okazało się, że pali się dom jednorodzinny przy ul. Makuszyńskiego w Głuchołazach. Straż pożarna wcześniej otrzymała zgłoszenie także o tym, że w płonącym budynku mogą znajdować się osoby wymagające pomocy.

Po sprawdzeniu pomieszczeń, nie znaleziono nikogo, kto potrzebowałby pomocy. Dopiero, kiedy służby ratunkowe sprawdziły okolice budynku, natrafili na ranną, nieprzytomną kobietę.

- Wczoraj po godzinie 14:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w niezamieszkałym domu. Po ugaszeniu ognia przez strażaków na miejsce weszli policyjni technicy, którzy zabezpieczyli ślady. Obok budynku podczas działań strażacy znaleźli 28-latkę, która wymagała pomocy i została zabrana do szpitala. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Z naszych wstępnych ustaleń wykluczamy działanie osób trzecich - poinformował st. asp. Karol Brandys z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.

W mediach pojawiły się informacje o tym, że znaleziona nieprzytomna kobieta miała na ciele rany kłute. Policja nie dementuje tych informacji.


reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".