• Wyświetleń: 1209
  • Dodano: 2019-05-28 / 14:10
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Nowy bukmacher Betclic 2019

  W ubiegłym roku, a szczególnie w ostatnim kwartale, na polski rynek weszło kilka nowych zakładów bukmacherskich z licencjami wydawanymi przez Ministerstwo Finansów. Jednym z tych nowych (choć i tak doświadczeni gracze znają te podmioty z ich działalności sprzed nowelizacji Ustawy Hazardowej) operatorów jest zagraniczny bukmacher Betclic.

  Za tą marką kryje się jeszcze większy brand, znany w Europie jako BEM Operations Limited, którego przedstawicielem jes Pejot 1 - to z jego ramienia poprowadzony jest Bectlik w Polsce. To dosyć zawiła sytuacja (prawdopodobnie BEM nabył istniejącą spółkę z.o.o Pejtot 1), jednak gracze i tak ucieszyli się na wieść, że jeden z bardzo popularnych, zagranicznych buków postanowił powrócić do Polski. W końcu liczy się jakość oferowanych usług,  przede wszystkim fakt wnoszenia obciążeń podatkowych w Polsce. 

  Czy Betclic zakłady bukmacherskie na pewno oferuje legalnie? 

  Doświadczonym graczom najpewniej nie trzeba wyjaśniać kwestii legalnych i nielegalnych bukmacherów, jednakże nie można zapominać o typerach, którzy dopiero swoją przygodę rozpoczynają i nie są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w polskim prawie, które dotyczy hazardu. 

  Dlaczego Betclick musiał w ogóle wycofać oferowane już wcześniej w Polsce usługi? Ponieważ jest to bukmacher zarejestrowany poza granicami naszego kraju, czyli odprowadza podatki na rzecz skarbu innego państwa, najprawdopodobniej była to Malta. Trzeba wiedzieć, że w Polsce funkcjonuje jedna z najwyższych należności podatkowych w bukmacherce, więc nic dziwnego w tym, że niektóre podmioty postanowiły jeżeli można użyć takiego słowa "zalegalizować" swoją działalność w "rajach podatkowych", tym samym tworząc konkurencję trudną do przebicia dla polskich buków. Rywalizacja z podmiotem, który płaci 0,5% podatku jest niezwykle trudna.  Należy tutaj podkreślić, że tylko podmioty posiadające licencję polskiego Ministerstwa Finansów i płacącego w Polsce podatki są legalne. 

  Szacuje się, że przed zmianami w naszym prawie, aż 90% zakładów sportowych obstawianych online miało miejsce u operatorów, którzy nie odprowadzali podatków na rzecz naszego państwa. Z tego, a także kilku innych powodów postanowiono uregulować sporne kwestie prawne. W 2017 roku rynek bukmacherski w Polsce uległ prawdziwej rewolucji, ponieważ zabroniono naszym rodakom dostępu i gry u podmiotów, które nie były zarejestrowane u nas. Notyfikowano regulacje prawne i wprowadzone regulacje pozwalające na skuteczną egzekucję przepisów. Wielu bukmacherów musiało wystąpić o odpowiednie polskie zezwolenia, aby móc organizować u nas zakłady wzajemne, lub na stałe wycofać swoją ofertę. Jeżeli firma nie zdecydowała się na żaden z tych kroków i nadal kierowała swoją ofertę do graczy mieszkający w Polsce, jego domena trafiła lub trafi do Rejestru Domen Zakazanych. 

  Zakłady Betclic znalazły się w podobnej sytuacji. Bukmacher jednak nie chciał rezygnować z polskiej klienteli, więc zdecydował się na złożenie wniosku o licencję. Jednak taka procedura jest rozciągnięta w czasie, więc na oficjalny powrót musieliśmy trochę poczekać. Teraz z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że Bet clic organizuje zakłady legalnie, a numer jego licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów to PS4.6831.11.2017. 

  Oferta bukmachera Betclik 

  Mimo tego, że buk otrzymał licencję już kilka miesięcy temu, na możliwość obstawiania zakładów musimy jeszcze trochę poczekać. Mówi się, że Bet click ruszy w czerwcu tego roku. Nie możemy jednoznacznie stwierdzić, jaka będzie oferta, jednakże na pewno ten operator będzie musiał zaproponować polskim klientom szeroki wachlarz możliwości, podobnie jak inni działający u nas od lat bukmacherzy. Mnogość dyscyplin sportowych, zakłady specjalne, LIVE, e-sporty, sporty wirtualne, aplikacje mobilne - to standard wśród naszych buków. 
  Kod bonusowy Betclic, czyli akcje promocyjne

  W ofercie bukmachera Betclic bonus jest wręcz obowiązkowy, aby budować pozycję na rynku, ponieważ reszta legalnych operatorów w Polsce także zachęca potencjalnych graczy bonusami. Freebety, cashbacki, bonusy od pierwszej wpłaty to często spotykane promocje, więc nowy buk także powinien zaoferować coś w tym stylu dla nowych graczy. Ponadto każdy zastanawia się, jaki zaproponuje Betclic kod bonusowy na start. 
  Na różnych portalach zajmujących się tematyką bukmacherską będzie można znaleźć niejeden kod promocyjny Betclic, który zwiększy nieco przyznawaną kwotę. Jednakże są to oczywiście domysły i przypuszczenia na podstawie ofert innych buków pod tym kątem. Tajemnicą owiane jeszcze jest to, co zaoferuje nowy podmiot. Jednak fakt pozostaje faktem, że aby dorównać znanym bukmacherom, Betclic kod promocyjny powinien uwzględnić w swojej ofercie. 
  www.rynekbukmacherski.pl/betclic-bukmacher Betclic opinie

  Graj odpowiedzialnie

  Betclic opinie zbierał naprawdę pozytywne, kiedy jeszcze funkcjonował w naszym kraju przed nowelizacją. Niektórzy klienci naprawdę niecierpliwie wyczekiwali jego powrotu, ponadto niektórzy mają nadzieję na to, że i inni zagraniczni bukmacherzy powrócą na polski rynek, biorąc przykład z Betclic bet 365 na przykład. 
  Niezależnie od preferowanego zakładu pamiętaj, że obstawiać można jedynie u legalnych bukmacherów. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia oraz utraty pieniędzy. Jedynie pełnoletnie osoby mogą brać udział w zakładach wzajemnych.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".