• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2093
  • Dodano: 2019-05-27 / 14:04
  • Komentarzy: 2

Na opolskiej porodówce zorganizowano kosmetyczny dzień mamy

 
 
Na opolskiej porodówce zorganizowano kosmetyczny dzień mamy

(Fot. Dżacheć)

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, manicure, masaże to zabiegi, z których mogły skorzystać dziś świeżo upieczone mamy. W Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu gościły dziś studentki z Państwowej Wyższej Szkoły Medycznej w Opolu które zadbały o pacjentki.


Dzisiaj z okazji Dnia Matki w Klinicznym Centrum panie przebywające na Oddziale Neonatologicznym, czyli po urodzeniu dziecka, w godz.11.00 - 13.00 miały możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych dłoni - manicure oraz masażu - przeprowadzanych przez studentki Kosmetologii Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej.

W holu na III piętrze na trzech przygotowanych stanowiskach zainteresowane panie mogły zgłosić i umilić sobie Dzień Matki. - Co roku w Klinicznym Centrum odbywa się ponad 3000 porodów, to około 1/3 w naszym województwie, zatem tyle pań w skali roku zostaje u nas mamami. Ten dzień, mimo że obchodzony u nas z lekkim opóźnieniem to jest u nas bardzo szczególny. Trudno osobie, która właśnie została mamą zaproponować coś bardziej atrakcyjnego niż dziecko. Na razie pań nie trzeba namawiać - mówi Iwona Nawrot - Szczepanik, rzecznik prasowy Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu.

Pani Gabriela urodziła synka w Dzień Matki. Na pytanie "Jak to jest zostać mamą w tak ważny dzień" odpowiada, że...elegancko! - To mój pierwszy poród. Cały dzień się męczyłam, ale zakończenie jak najbardziej pozytywne. Moje dziecko dużo śpi, to miłe, że mogę oddać się w ręce doświadczonych pań i skorzystać z zabiegów - mówi pani Gabriela, świeżo upieczona mama.

- Robimy dziś peeling, manicure i masaż. Dużo pań podchodzi i pyta, czy mogą z zabiegów skorzystać. To bardzo dobrze wpływa na zmęczone ręce, poprawia krążenie i samopoczucie - mówi Patrycja, studentka Kosmetologii Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-05-28 12:12:35 [37.30.5.*] id:1576210  
EVIL SKORPION: Napisał postów [169], status [ ! Troll ! ]
Moja znajoma przyjęła w domu profesjonalistkę za 100 zł i grzybicy paznokci pod tipsami załapała.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-05-28 12:34:41 [78.11.110.*] id:1576213  
Stefan: Napisał postów [26800], status [VIP] Reputacja
Na pewno paznokci? :D