• 0
0
  • Wyświetleń: 987
  • Dodano: 2019-05-22 / 09:58
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

Czujnik dymu Fibaro: urządzenie, które pozwoli Ci spać spokojnie

 
 
Czujnik dymu Fibaro: urządzenie, które pozwoli Ci spać spokojnie
Inteligentny dom to nie tylko przestrzeń, w której łatwiej się żyje, a wykonywanie codziennych obowiązków zajmuje mniej czasu. Smart home to przede wszystkim bezpieczeństwo i ochrona wszystkich jego mieszkańców oraz tego, co dla nas najważniejsze. W zautomatyzowanej i dostosowanej do naszych potrzeb przestrzeni nie może więc zabraknąć produktów, których celem jest sprawowanie nieustannej pieczy nad domownikami. Jednym z takich urządzeń jest czujnik dymu Fibaro najwyższej klasy, dzięki któremu będziemy mieć nasz dom pod kontrolą, gdziekolwiek się znajdziemy.

Ochroń to, co najcenniejsze

Nie zawsze jesteśmy w stanie ochronić naszych bliskich oraz zadbać o ich bezpieczeństwo w takim stopniu, jaki uznalibyśmy za wystarczający. Szczególnie, że w domu przebywamy tylko przez część dnia, a nawet wówczas, gdy w nim jesteśmy wystarczy chwila nieuwagi, aby sytuacja wymknęła nam się spod kontroli. Ewentualne zagrożenie może pojawić się o każdej porze dnia, bez względu na to, gdzie wówczas będziemy. Oczywistym jest więc, że bezpieczeństwo najbliższych i naszego dobytku wymagają odpowiednich środków, które dadzą nam poczucie pełni komfortu i ochrony na najwyższym poziomie.

Inwestycja w rozwiązania na miarę smart home może na zawsze zrewolucjonizować nasze myślenie o bezpieczeństwie. Jednym z urządzeń, dzięki którym będziemy wreszcie spać spokojnie, czujnik dymu Fibaro. Zapytaliśmy twórców marki Fibaro o to, w jaki sposób to niepozorne urządzenie może wpłynąć na bezpieczeństwo w naszej domowej przestrzeni i dlaczego warto w nie zainwestować.

Innowacyjność w służbie człowiekowi

Choć podstawowym zadaniem czujnika dymu Fibaro jest błyskawiczne wykrycie możliwego zagrożenia, to jego możliwości są o wiele szersze. Wystarczy zintegrować urządzenie z systemem Fibaro, aby w razie pożaru natychmiast uruchomiło system alarmowy i wdrożyło działania mające na celu ułatwienie udzielenia pomocy osobom przebywającym w domu i zminimalizować straty. W sytuacji zagrożenia dostaniemy powiadomienie na telefon, dzięki czemu będziemy mogli kontrolować sytuację i być z nią na bieżąco, bez względu na to, gdzie aktualnie będziemy przebywać. Dodatkowa opcja zarządzania głosowego pozwala kontrolować działanie urządzenia i zarządzać scenami nawet wówczas, kiedy nie mamy przy sobie smartfona. Wystarczy zapytać lub wydać odpowiednie polecenie, a czujnik dymu Fibaro wyjdzie naprzeciw naszym oczekiwaniom.

Czujnik dymu Fibaro na miarę Twoich potrzeb

Inteligentny Smoke Sensor to nie tylko czujnik dymu i alarm przeciwpożarowy w jednym. To niewielkie urządzenie oferuje nam więcej niż się spodziewamy. Czujnik dymu Fibaro gromadzi informacje o zadymieniu i temperaturze w naszym domu przez cały czas, bez względu na to, czy uzbroimy alarm. Rozwiązanie to pozwala na stałe analizowanie danych i szybkie rejestrowanie ewentualnych anomalii. Wszystko po to, aby jak najlepiej chronić nas i naszych bliskich w przyszłości. Dzięki nieustannemu pomiarowi Smoke Sensor wykryje nawet najmniejszą zmianę i błyskawicznie poinformuje nas o możliwym niebezpieczeństwie. Nie musimy przy tym obawiać się fałszywych alarmów - aby zapobiec uruchomieniu trybu alarmowego wywoływanego codziennymi czynnościami, wystarczy zróżnicować czułość urządzenia w zależności od danego pomieszczenia. Adekwatna konfiguracja sprawi, że czujnik będzie perfekcyjnie spełniał swoją funkcję, a my będziemy mieć pewność najwyższej jakości ochrony.

Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ochrony

Szerokie spektrum możliwości czujnika dymu Fibaro sprawia, że z powodzeniem można go zainstalować nie tylko w domu, lecz także w miejscach, gdzie zależy nam na ochronie i bezpieczeństwie innych. Producenci dołożyli wszelkich starań, aby urządzenie wyróżniało się starannym wykonaniem oraz eleganckim designem, który dyskretnie wpasuje się w dowolne pomieszczenie. Czujnik dymu możemy zamontować zarówno w biurze, jak i hotelu - dzięki nowoczesnym rozwiązaniom automatyki domowej będziemy mieć pewność, że nasi pracownicy lub goście są bezpieczni o każdej porze dnia i nocy. Błyskawiczne powiadomienia o ewentualnym zagrożeniu oraz podgląd z monitoringu pozwolą nam mieć wszystko pod kontrolą - w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwościach czujnika dymu Fibaro? Odwiedź stronę producenta i sprawdź, jak urządzenie to może odmienić życie Twoje i Twojej rodziny!

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-05-24 01:45:23 [78.11.110.*] id:1575999  
Stefan: Napisał postów [26801], status [VIP] Reputacja
Super sprawa - optyczne czujki dymu... ...chmura pary z e-faji wyzwala alarm przeciwpożarowy. No ale Ameryk-241 to zło i dzieło Szatana...

Nick:
Treść: