• 0
0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1224
  • Dodano: 2019-05-21 / 13:00
  • Komentarzy: 0

Już jutro Festiwal Kariery "Zdrowa kariera przed Tobą"

 
 
Już jutro Festiwal Kariery  "Zdrowa kariera przed Tobą"
W środę 22 maja w Centrum Rozrywki KUBATURA w godz. 9.00 - 14.00 odbędzie się Festiwal Kariery. Tegoroczne hasło brzmi "Zdrowa kariera przed Tobą".

W programie ciekawe spotkania,porady i konsultacje z ekspertami, interaktywne stoiska festiwalowe, testy kompetencji, pokaz pierwszej pomocy, badanie składu masy ciała oraz degustacja zdrowej żywności.

Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzenia:

9.00 - 9.20 Robert Geisler, "Pomiędzy nauką a pasją".
9.20 - 9.30 Beata Marcinowicz - TEB Edukacja - ćwiczenia relaksacyjne.
9.30 - 10.00 Małgorzata Talaga - Duma, "Planując karierę zadbaj o siebie! Wpływ diety na rozwój i lepszą efektywność w pracy młodego człowieka".
10.00 - 10.20 Uroczyste otwarcie Festiwalu z udziałem Marszałka Województwa Opolskiego. Minirecital w wykonaniu uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Opolu.
10.20 - 10.30 Beata Marcinowicz - TEB Edukacja - ćwiczenia relaksacyjne.
10.30 - 11.45 Beata Sadowska, "Jak ruszyć z miejsca i gdzie szukać życiowej mocy".
11.45 - 12.15 Krystian Mesjasz - "JA w świecie zmian. Bliskie spotkanie z jogą".
12.15 - 13.30 Rafał Gębura, "Jak wprowadziłem swoje marzenie w życie. Kariera zbudowana z pasji".

Beata Sadowska
Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America.
Od 19 roku życia. Obecnie pełni rolę redaktor naczelnej magazynu "Dbam o zdrowie". Radiowo związana jest z "Zetką" (wcześniej również ZET Chilli), telewizyjnie z TVN Meteo Active.

Rafał Gębura
Z wykształcenia dziennikarz i politolog (Collegium Civitas). Przygodę z zawodem rozpoczął w redakcjach: TVN24 oraz Fakty TVN. W 2013 roku wylądował w Newsweeku, gdzie zajmował się tematami społecznymi. Twórca i prowadzący programu na kanale YouTube "7 metrów pod ziemią".
7 Metrów pod ziemią to najlepszy internetowy talk-show
o tematyce społecznej. Autor - dziennikarz Rafał Gębura - w rozmowach ze swoimi gośćmi sięga po historie, które w wielu kręgach traktowane są jako temat tabu. Dzięki kameralnej atmosferze wywiadów i otwartości rozmówców, widzowie mają szansę lepiej zrozumieć problemy, które często są im obce a przez to nieakceptowane.

Małgorzata Talaga - Duma
Psycholog, specjalista psychodietetyki,doradca żywieniowy ds. kształtowania nawyków żywieniowych u dzieci.
Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu, ukończyła liczne kursy z zakresu żywienia dzieci i kobiet w ciąży. Absolwentka na kierunku "Biologia Stosowana" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ukończyła "Akademię Profesjonalnego Managera", organizowaną przez ICAN Institute.
Współpracuje z dietetykami, psychologami oraz psychoterapeutami. Pod hasłem "Jedz z głową!" pomaga kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i rodziców prowadząc m.in. warsztaty edukacyjne w placówkach przedszkolnych i wczesnoszkolnych.Publikuje artykuły, porady dotyczące psychologii jedzenia na portalach o tematyce zdrowotnej oraz w czasopiśmie "M jak Mama". Aktywnie współpracuje z wrocławską "Fundacją Kobieta z Brzuszkiem", gdzie w roli Doradcy Żywieniowego zajmuje się kształtowaniem prawidłowych nawyków żywieniowych u kobiet planujących ciążę, przyszłych matek, kobiet karmiących i małych dzieci oraz przygotowuje materiały merytoryczne dot. zdrowego żywienia

Krystian Mesjasz
Absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Ukończył socjologię oraz studia doktoranckie w zakresie kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym. Uczęszczał również na studia z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej. Jest autorem wielu publikacji naukowych oraz raportów badawczych z zakresu polityki społecznej, ekonomii społecznej, wykluczenia społecznego oraz antropologii i religioznawstwa.
Obecnie zajmuje się uczeniem ashtanga vinyasa yogi. Publikuje w magazynie "Yoga & Ayurveda" przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu "Boso na macie" - jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od ponad pięciu lat regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Jako jeden z kilku Polaków otrzymał autoryzację do uczenia jogi wydaną przez prestiżowy Instytut Krishna Patthabi Jois Ashtanga Yoga Institute w Mysore.Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".