Zobacz takze
Śmiertelne potrącenie na torach w Przyworach. Występują utrudnienia w ruchu pociągów
Zobacz takze
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".



22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
KDM: Napisał postów [8], status [nowy]
Po co te tachografy, kontrole i cały ten bałagan skoro TIRowcy i tak się tym nie przejmują, jeżdżąc codziennie widzę 20-30 tonowe ciężarówki jadące 90km/h w terenie zabudowanym, np trasą 94 opole - strzelce takie wielotonowe wywrotki czy inny beczki potrafią jechać non-stop 90km/h, codziennie widzę jak przez wioskę taki TIR leci 90km/h i zwalnia tylko jak jakiś osobowy "zawalidroga" jedzie przed nim 70km/h. Czy ITD nie powinna sprawdzać historii dokładnie prędkości, przecież po to są tachografy, np jak zatrzymają do kontroli w strzelcach op. takiego delikwenta który ostatnie 30km jechał prawie non stop 90km/h to coś jest nie tak, przecież tam są co pare km. wioski i max. 40 albo 50 km/h Od dawna powinno być w PL tak że za przekroczenie prędkości mandat powinien być proporcjonalny do masy auta, np auto 2 tonowe za przekroczenie o 20 km/h płaci 200zł, a 20 tonowe 2000zł czyli 10 razy więcej, bo szkody jakie wyrządzi takie 20 ton mogą być o wiele gorsze. Do tego jako kierowcy zawodowi tym bardziej powinni sobie zdawać sprawę z zagrożenia, że już nie wspomnę o jeździe na zderzaku, za co powinno być obligatoryjnie 2000zł mandatu.