• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4314
  • Dodano: 2019-05-08 / 09:27
  • Komentarzy: 1

Krapkowice: Wymuszenie pierwszeństwa powodem kolizji pojazdów

 
 
Krapkowice: Wymuszenie pierwszeństwa powodem kolizji pojazdów

(Fot. KP PSP Krapkowice)

Służby ratunkowe z Krapkowic interweniowały wczoraj na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Księdza Koziołka. Doszło tam do zderzenia Volkswagena Bora z Audi. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.


We wtorek 7.05.2019 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Krapkowice z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano zastępy oraz samochód operacyjny z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Krapkowicach . W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

- Do zdarzenia doszło o godzinie 18:25 w rejonie skrzyżowania ulic 3 Maja i Księdza Koziołka. Mieszkaniec Krapkowic, który kierował Audi nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie, która prowadziła Volkswagena Bora. W wyniku tego zderzenia jedna osoba trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego, jednak urazy nie były na tyle poważne, by niezbędna była hospitalizacja tej osoby. Zdarzenie potraktowane zostało jako kolizja drogowa. Jeden z pojazdów po zderzeniu zniszczył ogrodzenie posesji - poinformował asp. szt. Jarosław Waligóra z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach.

Policjanci podkreślają, że w tym miejscu kierowcy raczej są ostrożni i bardzo rzadko dochodzi do zdarzeń na tym skrzyżowaniu, wczorajsze zdarzenie było klasycznym wymuszeniem pierwszeństwa, za które sprawca został ukarany mandatem 500 zł.

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-05-09 22:42:55 [31.175.21.*] id:1575003  
lysy007124: Napisał postów [1766], status [Szycha] Reputacja
W sumie volkswagenów i tak jest za dużo na naszych drogach

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia