Zobacz takze
Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna
Zobacz takze
Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".






















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
KK 35947: Napisał postów [4449], status [VIP]
Po pierwsze to co jakieś postronne,prywatne osoby obchodzi syf na posesji obcych ludzi?, jakim prawem te baby włażą na prywatne posesje i się szarogęszą?,dlaczego tam nie ma policji i jakim prawem straż weszła siłą do domu?(tak wynika z tekstu),skoro te "inspektory" z "borzej" łaski już interweniują w sprawie psa to jakim prawem wypowiadają się na temat zasadności przetrzymywania różnych rzeczy na prywatnej posesji?(guzik was to powinno obchodzić)prawo nie zabrania trzymania rzeczy na podwórku, widocznie komuś są potrzebne,podobnie z płotem czy zawalonym dachem, to jest publiczne szkalowanie, sam pies wcale źle nie wygląda owszem jest szczupły (ale przynajmniej nie jest wystrzyżony jak te biedne pudle z wystawy wystrojone jajami na grzbiecie przez swoich ześwirowanych właścicieli) i jakoś na tą padlinę z puszki wywaloną na próg zbytnio się nie rzuca, a jeśli już o wystawie to gdzie byli "inspektorzy" podczas tej hucpy, męczenia i stresowania tylu psów na raz? trzeba było się tam wykazywać zaradnością.