• 0
0
  • Wyświetleń: 1447
  • Dodano: 2019-04-12 / 14:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Weekend warsztatów kreatywnych dla dzieci

 
 
Weekend warsztatów kreatywnych dla dzieci
Wielkanocne zające zbliżają się do centrum handlowego Turawa Park. W ramach konkursu "Udekoruj Wielkanocnego Zająca", zespoły dziecięce z klas początkowych szkół i przedszkoli mają za zadanie wykonać najbardziej oryginalną dekorację ogromnego modelu wielkanocnego zajączka. Na zwycięskie prace będzie można głosować w weekend 13-14.04. w CH Turawa Park, a ich wystawa będzie czynna aż do 19 kwietnia.


W konkursie "Udekoruj Wielkanocnego Zająca" biorą udział klasy początkowe szkół i przedszkoli z Opola i okolic. Zajączki mogą być ozdabiane wyłącznie przez dzieci, pod opieką nauczyciela lub wychowawcy. Dowolność wyboru techniki plastycznej i materiałów pozwala puścić wodze wyobraźni i rozwijać zdolności manualne wśród najmłodszych.

W dniach 13-19 kwietnia w CH Turawa Park będzie można podziwiać wystawę wszystkich prac konkursowych. Każda osoba pełnoletnia, która odwiedzi centrum handlowe, będzie mogła oddać swój głos na wybranego zajączka. Wystarczy odebrać kupon konkursowy w oznaczonym miejscu, wypełnić go i wrzucić do urny. Głosowanie odbędzie się w sobotę 13.04. w godzinach 12-18 oraz w niedzielę 14.04. między 12-14.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 17:00 w CH Turawa Park. Trzy placówki oświatowe z największą liczbą głosów otrzymają bony zakupowe do wykorzystania w sklepach na terenie CH Turawa Park o wartości: 1 000 zł, 600 zł i 400 zł. Nie zabraknie nagród pocieszenia dla pozostałych uczestników, którzy otrzymają zestawy zdrowych słodkości.

Dodatkowo, przez cały weekend CH Turawa Park zaprasza wszystkie dzieci do udziału w warsztatach rozwijających umiejętności manualne i pobudzających wyobraźnię. W sobotę 13 kwietnia odbędą się florystyczne warsztaty wykonywania palm wielkanocnych, które będzie można zabrać ze sobą do domu jako dekorację lub prezent. Kolejnego dnia na najmłodszych czekają wiosenno-wielkanocne warsztaty ogrodnicze, podczas których nauczą się odpowiedniego sadzenia kwiatów, samodzielnego przygotowywania wiosennych ozdób kwiatowych czy wielkanocnych stroików.

Przez cały weekend CH Turawa Park nagradza kupujących! W zamian za zrobienie zakupów za min. 100 zł w dowolnym sklepie lub za 150 zł w hipermarkecie Carrefour, można odebrać kartę przedpłaconą o wartości 20 zł do wykorzystania podczas kolejnej wizyty w CH Turawa Park. Paragon uprawniający do odbioru nagrody należy zarejestrować w specjalnie oznaczonym punkcie w pasażu handlowym. Możliwe jest łączenie maksymalnie dwóch paragonów.Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.