• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3552
  • Dodano: 2019-04-03 / 13:26
  • Komentarzy: 0

Wizerunek osoby podejrzanej o kradzież w Krapkowicach

 
 
Wizerunek osoby podejrzanej o kradzież w Krapkowicach

(KPP Krapkowice)

Policjanci z Krapkowic poszukują mężczyzny, który 14 marca 2019 roku miał włamać się do jednego z mieszkań w mieście. Śledczy zajmujący się tą sprawą, sporządzili portret pamięciowy podejrzewanego mężczyzny. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z krapkowickimi policjantami. Zapewniamy pełną anonimowość.

Podejrzany mężczyzna pod pozorem naprawy instalacji internetowej został wpuszczony na klatkę schodową bloku. Następnie pod nieobecność domowników po wyłamaniu zamka wszedł do jednego z mieszkań skąd dokonał kradzieży sprzętu elektronicznego, biżuterii, alkoholi o łącznej wartości prawie 6 tys. złotych.

Rysopis podejrzanego o włamanie: mężczyzna w wieku około 35-40 lat, 170cm wzrostu o szczupłej sylwetce, włosy jasnoblond, charakterystyczny akcent wskazujący na rosyjskojęzyczne pochodzenie.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach: tel. 77/4079723 lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".