- Autor: Kanibakalia
- Wyświetleń: 3708
- Dodano: 2009-05-13 / 14:47
- Komentarzy: 10
Podchody ekonomiczne w Opolu
- Do udziału w zabawie zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 16 do 25 lat - mówi Sławomir Kusz z opolskiego oddziału NBP. (fot: Dżacheć)
Jesteś młody, narzekasz na to że w Opolu nic się nie dzieje, a do tego jesteś z ekonomią za pan brat? Zgłoś się do „Podchodów Ekonomicznych”. To gra uliczna, którą w przyszłą sobotę (23.05) po raz pierwszy w naszym mieście organizuje Narodowy Bank Polski.
- Jednym z zadań należących do NBP jest edukacja ekonomiczna, chcieliśmy aby młodzież uczyła się przez zabawę, a gry uliczne to świetna forma – opowiada o genezie podchodów Sławomir Kusz z NBP w Opolu.
W podchodach weźmie udział 25 drużyn, każda po cztery osoby. Zasady są proste - trzeba z punktu A dotrzeć do punktu B, po drodze rozwiązując zagadki ekonomiczne.
Do akcji mogą zgłaszać się osoby między 16 a 25 rokiem życia. Drużyna, która najszybciej przemierzy trasę podchodów wygra cztery rowery górskie. Nabór do zabawy już ruszył, a ponieważ obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, warto się pospieszyć.
Szczegóły znajdziecie na stronie www.plus.opole.pl.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
wusztlu: Napisał postów [285], status [wyjadacz]
ekonomia jest wtedy gdy tanio kupisz a drig sprzedasz