• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2458
  • Dodano: 2019-02-09 / 11:27
  • Komentarzy: 0

  Zakończenie ferii na Stawie Zamkowym już 10 lutego!

  (Fot. Archiwum)

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich Opolan, które oficjalnie zakończy ferie zimowe w mieście. Tym samym zachęca mieszkańców w każdym wieku do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.


  Zimowe Sportowe Opole to wyjątkowe wydarzenie, które uroczyście i rozrywkowo zakończy dwutygodniowe ferie zimowe w Opolu. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych już w niedzielę 10 lutego w okolice lodowiska nad Staw Zamkowy, gdzie między godzinami 13:00 a 18:00 zaplanowano wiele atrakcji.

  Wśród atrakcji znajdzie się możliwość poćwiczenia równowagi w Strefie Trenażerów Ruchu. W strefie znajdują się Trickboard & Gyroboard, które sa przyrządami do ćwiczeń dla osób w każdym wieku. Ćwiczenia umożliwiają rozwój zdolności motorycznych i gimnastykę całego ciała, usprawniają koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących oraz równowagę. Atrakcja stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w takich dyscyplinach jak skateboard, snowboard, narty. Pod urządzeniami rozłożona jest amortyzująca upadki mata.

  Wśród atrakcji Opolanie ponownie będą mieli możliwość skorzystać ze Snow Fun Parku czyli akademii snowboard'u dla dzieci pod okiem doświadczonych instruktorów, a także możliwość wygrania biletów na koncert Sławomira, który odbędzie się w Centrum Wystawienniczo Kongresowym. Oprócz tego do wygrania są zaproszenia na kręgle, szereg gadżetów Sportowe Opole i innych atrakcyjnych nagród, podczas konkursów, które przeprowadzą nasi niezawodni Ice Marshall'e.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".