• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1439
  • Dodano: 2019-02-06 / 12:31
  • Komentarzy: 0

Poszukiwany z narkotykami zatrzymany przez policję

 
 
Poszukiwany z narkotykami zatrzymany przez policję

(Fot. Archiwum)

30-letni mieszkaniec Namysłowa był poszukiwany do odbycia kary więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa. Dodatkowo, podczas zatrzymania posiadał przy sobie kilka porcji marihuany. Teraz oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć z dodatkową karą. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W niedzielny wieczór, namysłowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał leżeć na osiedlowej ławce. Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne oraz niską temperaturę, zachodziła obawa, że może dojść do wychłodzenia organizmu mężczyzny. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 30-latek jest pod działaniem alkoholu. Jak tłumaczył policjantom, chciał po prostu odpocząć.

Po sprawdzeniu mężczyzny w systemach informatycznych okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa. Przez ostatnie miesiące przebywał poza granicami naszego kraju, próbując uniknąć kary za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i kradzieże z włamaniem.

Dodatkowo po doprowadzeniu mężczyzny do namysłowskiej komendy, mundurowi znaleźli przy nim kilka porcji suszu roślinnego. Po przebadaniu narkotestem okazało się, że jest to marihuana. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć dodatkowo z karą do 3 lat więzienia.

30-latek został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie zgodnie z wyrokiem spędzi najbliższe 2 i pół roku.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".