• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2948
  • Dodano: 2019-01-30 / 16:24
  • Komentarzy: 1

Kolejne place zabaw powstaną w Opolu. Opolanie zdecydują o lokalizacji

 
 
Kolejne place zabaw powstaną w Opolu. Opolanie zdecydują o lokalizacji

(Fot. Archiwum)

W tym roku Urząd Miasta Opola planuje wybudować 3 nowe duże place zabaw w mieście! To mieszkańcy mogą zadecydować gdzie powstaną nowe miejsca do zabawy i rekreacji.


Kolejne tereny rekreacyjne z placami zabaw powstaną w Opolu! Mieszkańcy znów zadecydują o ich lokalizacji poprzez głosowanie w sondzie internetowej.

Spośród 6 propozycji miejsc - przy ulicach: Spychalskiego - Łąkowej, Dambonia, Wilsona, Cieszyńskiej, Złotej - Srebrnej lub Waryńskiego - opolanie wybiorą trzy, które w tym roku zostaną zagospodarowane na tereny do wypoczynku, relaksu i zabawy. Na inwestycje przeznaczono w sumie 800 tys. zł.

Miasto kontynuuje projekt modernizacji i rozbudowy sieci placów zabaw, rozpoczęty w ubiegłym roku. Ratusz zdecydował się uruchomić program budowy nowych miejsc do zabaw dla dzieci ze względu na dużą ilość wniosków dotyczących placów zabaw. W sumie w ciągu 5 lat planuje się wydać na urządzenie miejsc dla maluchów 4 miliony złotych.

Głosowanie trwa od 30 stycznia 2019 r. od godz. 12:00 do 8 lutego 2019 r. do godz. 14:00.

W sondzie głosujący mogą oddać tylko jeden głos na wybraną lokalizację (UWAGA: z danego numeru IP można oddać tylko 1 głos). Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi lokalizacjami i zagłosowania pod poniższym linkiem:
Głosuj w ankiecie na nowy plac zabaw
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-02-04 09:33:39 [87.123.196.*] id:1569892  
leady.28: Napisała postów [311], status [maniak] Reputacja
a grudzice to zapomniana dzielnica opola tu sie nic nie robi plac zabaw wyglada okropnie ulice dziurawe i tak dzialaja nasi radni

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia