• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2457
  • Dodano: 2019-01-29 / 21:07
  • Komentarzy: 0

  22-latek odpowie za handel i posiadanie narkotyków

  22-latek odpowie za handel i posiadanie narkotyków
   <i>(KPP Prudnik)</i>

  (KPP Prudnik)

  Prudniccy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu prudnickiego. Policjanci przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu znaleźli ponad 25 gramów mefedronu. Dodatkowo, mężczyzna miał udzielać innym osobom narkotyki w celach zarobkowych. Prudniczanin usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

  We wtorek (22 stycznia), prudniccy kryminalni na terenie gminy Biała zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. Podczas kontroli 22-latka oraz w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli woreczki z białą zbryloną substancją. Młody mieszkaniec powiatu prudnickiego został zatrzymany.

  Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 25 gramów tego środka odurzającego. Zdaniem śledczych, młody mężczyzna narkotyki udzielał innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

  Mieszkaniec Prudnika usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przyznał się do nich. Za takie przestępstwa grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli ponad 2 000 złotych.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".