Ciało niezidentyfikowanego jeszcze mężczyzny wyłowiono dziś po godzinie 15:00 z rzeki przy ulicy Mostowej w Oleśnie.
Wczoraj rano poinformowano o pierwszej ofierze tegorocznych mrozów. W niedzielę 20.01.2019 w powiecie głubczyckim znaleziono ciało 55-letniego mężczyzny, który zmarł na skutek wychłodzenia. - Od 1 listopada w całej Polsce z powodu wychłodzenia zmarło 60 osób, a od 1 października - 30 osób zmarło po zatruciu tlenkiem węgla - poinformowało wczoraj Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa apeluje o ostrożność i zwracanie uwagi na potrzebujących. Podobne apele płyną także od opolskich policjantów. - Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie - czytamy w komunikatach.
Zgłoszenia można przekazywać pod numerami telefonów 997, 112 lub pogotowia ratunkowego. Nasze zainteresowanie, być może przyczyni się do tego, że uratujemy komuś życie. Sami również starajmy się okazać życzliwość i wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku tych, którzy tej pomocy potrzebują. Nie przechodźmy obok takich osób obojętnie.
2019-01-22 16:34:08 [188.146.32.*] id:1569421 MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak]
Wyłoniono. Ale przyczyna zgonu to hipotermia bo pewnie woda w płucach
znalazła sie tam z powodu zimna. Hmmm logiczne.
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
tippmann: Napisał postów [8014], status [VIP]
pewnie jakiś mors co chciał pobić rekord ,ale mu nie pykło😀