• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 4868
    • Dodano: 2018-12-02 / 10:15
    • Komentarzy: 1

    Niebezpieczne zderzenie na Sosnkowskiego w Opolu

    (Fot. czytelnik )

    Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż przed godziną 14:30 w niedziele na ulicy Sosnkowskiego w Opolu. Na przeciwko Politechniki Opolskiej zderzyły się dwa pojazdy.


    Służby ratunkowe zostały zaalarmowane do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na wysokości wyjazdu z parkingu przy ulicy Sosnkowskiego w Opolu (na przeciw Politechniki Opolskiej) doszło do zderzenia Toyoty i BMW. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń.

    Według ustaleń pracujących na miejscu policjantów uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem karnym.

    Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    UWAGA!

    W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów oraz podawanie do wiadomości publicznej wyników przedwyborczych badań (sondaży) opinii publicznej dotyczących przewidywanych zachowań wyborczych i wyniku wyborów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej lub wyników przedwyborczych badań (sondaży) opinii publicznej dotyczących przewidywanych zachowań wyborczych i wyniku wyborów może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł.

    Podstawa prawna:
    (Art. 76b, 76c i 77 Ustawy o wyborze prezydenta RP)

    W okresie ciszy wyborczej wpisy mogą być publikowane z opóźnieniem.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-12-09 14:56:12 [46.215.30.*] id:1566962  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Liwko,Liwko skocz po piwko..Naprzeciwko raczej razem..Aga..myślałaś o innej pracy?,czasem warto otworzyć drugą kasę..Aaaa,w edytorze jest taka funkcja,która podkreśla błędy,można ją włączyć...Dla ciebie włonczyć.

    Nick:
    Treść: