• 0
0
 
  • Wyświetleń: 330
  • Dodano: 2020-06-01 / 16:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Koszulka z własnym tekstem? OK. A wiesz, jak go rozplanować?

 
 
Koszulka z własnym tekstem? OK. A wiesz, jak go rozplanować?
Spersonalizowane gadżety cieszą się niesłabnącą popularnością i nic nie wskazuje na to, aby miały wyjść z mody. Nic dziwnego. Takie prezenty są nie tylko praktyczne, ale mają także wartość sentymentalną. Najlepszym tego przykładem są koszulki na Dzień Taty, które możesz samodzielnie zaprojektować. Zobacz, jakie to proste i w jaki sposób stworzyć swój własny nadruk przy pomocy kreatora! Sprawdź też, jak rozplanować tekst!

Prezent na Dzień Taty koszulki z nadrukiem
Dzień Ojca to ważne święto w kalendarzu, które warto pielęgnować. Wiele problemów wiąże się jednak z wybraniem odpowiedniego prezentu, gdyż ojcowie to wyjątkowo wymagająca grupa odbiorców. W tym przypadku nie sprawdzi się bukiet kwiatów i pudełko czekoladek, dlatego należy szukać upominku wśród bardziej praktycznych propozycji. Koszulka z nadrukiem dla taty to uniwersalny prezent, który przypadnie do gustu każdemu, bez względu na jego zainteresowania.

Jaką koszulkę na Dzień Taty wybrać?
W internecie możesz znaleźć wiele sklepów, które oferują spersonalizowane gadżety na różne okazje. Często mają one już gotowy projekt, którego nie da się zmodyfikować. Jak mówi specjalista z firmy MegaKoszulki.pl:W naszej ofercie dostępnych jest wiele wzorów koszulek z napisami na Dzień Ojca. Każdy z nich można jednak dowolnie skonfigurować lub samodzielnie opracować projekt w kreatorze?. Na stronie firmy jest dostępny intuicyjny w obsłudze program, za pomocą którego stworzysz koszulkę z napisem Tata, krótką dedykacją lub samodzielnie opracowaną grafiką. O czym pamiętać, projektując koszulkę z napisami na Dzień Ojca?

Koszulka z krótkim napisem
Najprostsze pomysły są najlepsze. Taka sama zasada obowiązuje w projektowaniu spersonalizowanych gadżetów. Przykładem tego jest koszulka z napisem Tata. Jeżeli tekst ma zajmować całą powierzchnię druku, powinieneś ustawić go w centralnym obszarze klatki piersiowej i wyśrodkować. W przypadku dłuższych sentencji, które zajmują kilka linijek, lepszym rozwiązaniem będzie ustalenie obszaru wydruku od piersi aż do połowy brzucha. W ten sposób napis będzie czytelny, gdyż naniesienie go jedynie na poziomie klatki piersiowej sprawi, że całość się ze sobą zleje.

Koszulka Super tata
Tworząc projekt koszulki, możesz oprócz napisu wykorzystać także elementy graficzne. Przykładem jest T-shirt z nadrukowanym logo Supermana oraz podpisem Super tata. Jeżeli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, zadbaj o to, aby wszystkie elementy były równomiernie rozmieszczone. Wyśrodkuj grafikę na wysokości klatki piersiowej, a pod nią umieść napis. Wówczas całość będzie spójna i czytelna. Jeżeli tekst znajdowałby się w dolnej części koszulki, a obrazek w znacznej odległości sprawiłoby by to efekt bałaganu. W ten sposób nadruk będzie wyglądał chaotycznie i nieestetycznie.

Autorska koszulka na Dzień Taty
Tekst na koszulce to doskonały sposób, aby urozmaicić zwykły T-shirt i sprawić, aby nabrał indywidualnego charakteru. Kluczowe jest prawidłowe rozplanowanie tekstu, gdyż to on decyduje o efekcie estetycznym. W kreatorze możesz wypróbować różne warianty i sprawdzić, w którym miejscu napis będzie się najlepiej prezentował. Najbezpieczniej jest obszar nadruku ustawić na klatce piersiowej, jednak nie jest to regułą. Możesz na przykład umieścić tekst w dolnej części, jeżeli Twój projekt uwzględnia dużą grafikę, która ma zająć pozostałą powierzchnię T-shirtu.

Prezent na Dzień Taty - koszulki z nadrukiem
Jest jeszcze jedna możliwość, aby stworzyć projekt koszulki. Jeżeli nie masz tylu pokładów kreatywności, a wśród gotowych wzorów nie znalazłeś odpowiedniego wariantu, możesz skorzystać z pomocy grafików. Przed złożeniem zamówienia na koszulkę na Dzień Taty opisz dokładnie, czego oczekujesz od projektu i w jakim stylu ma zostać wykonany. Gotowe propozycje dostaniesz do akceptacji, zanim nadruk ruszy do realizacji.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".