• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 3809
    • Dodano: 2018-11-13 / 09:40
    • Komentarzy: 0

    Już dziś mecz Polska - Bośnia i Hercegowina. Można jeszcze odbierać darmowe wejściówki!

    Już dziś mecz Polska - Bośnia i Hercegowina. Można jeszcze odbierać darmowe wejściówki!

    (Fot. OZPN)

    Opolski Związek Piłki Nożnej informuje, że nadal można odbierać darmowe wejściówki na towarzyski mecz reprezentacji narodowych kobiet Polska - Bośnia i Hercegowina.

    Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek, 13 listopada, na Stadionie Miejskim w Kluczborku, o godzinie 17.00. Mimo tego, że wstęp na mecz jest bezpłatny, aby uczestniczyć w tym widowisku należy posiadać bilet, który wydany zostanie wyłącznie po przedłożeniu dowodu tożsamości (nie obowiązuje dzieci do lat 6).

    Zobacz takze Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola

    Wszystkich chętnych zobaczenia w akcji reprezentacji Polski kobiet w meczu z Bośnią i Hercegowiną zapraszamy w dniu dzisiejszym od godziny 14.00 do wejścia hali OSiR w Wojewódzkim Kampusie Sportowo-Rekreacyjny w Kluczborku przy ulicy Sportowej 7 aby odebrać darmowy bilet na to spotkanie.

    Żeby odebrać darmową wejściówkę należy mieć ze sobą dokument tożsamości, z którego numer PESEL oraz dane osobowe będą umieszczone na bilecie. Równocześnie OZPN przypomina, że odbiór biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie organizacji imprezy masowej zgodnie z przepisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".