• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1601
  • Dodano: 2018-11-09 / 14:52
  • Komentarzy: 0

Opolski projekt najlepszy w Europie

 
 
Opolski projekt najlepszy w Europie

(UMWO)

Unijny projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2" uznany za najlepszy w Europie w kategorii "Europejskie fundusze na rzecz doskonałości". Nominowany przez unijnych ekspertów, wygrał w głosowaniu internetowym i zdobył pierwszą nagrodę w konkursie VET Excellence Awards 2018.

Projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2", realizowany przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu przy współpracy Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, Politechniki Opolskiej i miasta Opole zdobył nagrodę w kategorii "Europejskie fundusze na rzecz doskonałości". Nagrodę odebrał dziś dyrektor Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu Lesław Tomczak. Gratulujemy i cieszymy się razem z uczestnikami projektu!

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2018 Komisja Europejska we współpracy z grupą ekspertów ogłosiła nominacje do nagród VET Excellence Awards 2018 za doskonałe kształcenie i szkolenie zawodowe. Celem nagród jest wyróżnienie najlepszych praktyk w Europie, związanych z kształceniem i szkoleniem zawodowym.

Przypomnijmy - projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2", który zakończył się w tym roku, to m.in. spotkania uczniów z przedsiębiorcami, nowoczesne pracownie w szkołach, klasy patronackie, doradztwo zawodowe czy praktyki - a przede wszystkim uczniowie bliżej pracodawców. Niemal 9 milionów złotych przeznaczono na poprawę przygotowania do zawodu uczniów szkół zawodowych z całego województwa opolskiego.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia