• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3130
  • Dodano: 2018-11-05 / 13:15
  • Komentarzy: 1

Poszukiwany za narkotyki, wpadł z narkotykami

 
 
Poszukiwany za narkotyki, wpadł z narkotykami

(Fot. Archiwum )

Nyscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 31-latka. Mężczyzna ukrywał się przed karą więzienia za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo, podczas zatrzymania okazało się, że w mieszkaniu ukrył on kolejne porcję narkotyków - amfetaminę i marihuanę.

Nyscy policjanci poszukiwali 31-letniego mieszkańca miasta. Miał on trafić do więzienia za przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo, kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową podejrzewali, że mężczyzna ten w dalszym ciągu może mieć związek z tym procederem.

Kiedy operacyjni weszli do jego mieszkania, ich podejrzenia potwierdziły się. W pokoju zajmowanym przez mężczyznę zabezpieczyli woreczki strunowe z białym proszkiem oraz susz roślinny. Po zważeniu zabezpieczonych substancji i przebadaniu testerami narkotykowymi, okazało się, że 31- latek miał blisko 35 gramów amfetaminy i kilka porcji marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i trafił do aresztu. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć z dodatkową karą do 3 lat więzienia.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-11-05 13:38:01 [78.11.110.*] id:1565567  
Stefan: Napisał postów [26764], status [VIP] Reputacja
Tych młynków ktokolwiek używa do rozdrabniania tytoniu? W końcu takie jest ich teoretyczne przeznaczenie :P

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia