• 0
0
  • Wyświetleń: 274
  • Dodano: 2020-06-02 / 15:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Artykuły higieniczne jako gadżety reklamowe? Świetny pomysł!

 
 
Artykuły higieniczne jako gadżety reklamowe? Świetny pomysł!
Chcesz, aby Twoja marka była znana z dobroczynności, działania na rzecz potrzebujących i troski o zdrowie innych? Udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych to dobry sposób, aby budować pozytywny wizerunek marki, ale? to nie wszystko! Podaruj swojemu klientowi, partnerowi lub organizacji artykuły higieniczne z nadrukiem, a sprawisz, że każda obdarowana osoba będzie zadowolona!

Doceń potencjał reklamowy materiałów promocyjnych dla firm!

Klienci chętnie korzystają z gadżetów reklamowych w codziennych sytuacjach, przy okazji promując Twoją markę na szeroką skalę. Żaden przedsiębiorca nie wyobraża sobie braku artykułów promocyjnych na wydarzeniach biznesowych, targach branżowych, eventach, konferencjach, szkoleniach itp. Każdy wręczony produkt pełni rolę wizytówki firmy ? skoro gadżet jest dobrej jakości, to usługi pełnione przez tę markę też takie są. Do tej pory najbardziej popularnymi gadżetami z logo były:
- akcesoria biurowe,
- kalendarze i długopisy,
- słodycze, torby i opakowania.
Jednak wybuch pandemii wszystko zmienił. Zmiany dotknęły również oczekiwań przedsiębiorców w kwestii materiałów reklamowych dla firm. Nagle wśród najbardziej pożądanych produktów znalazły się? artykuły higieniczne!

Artykułu higieniczne skutecznym materiałem reklamowym? To możliwe!

Do niedawna podarowanie jakiejś firmie chusteczek higienicznych, rękawiczek lateksowych lub płynu dezynfekującego, jako gadżetu reklamowego było? dość niekulturalne. O ile, gdy Twój biznes zajmował się produkcją takich materiałów, było to uznawane za miły i serdeczny gest dobroci, o tyle w przypadku innych branży nie było to dobrze odbierane.

Jednak w obecnej sytuacji takie przedmioty stały się bardzo popularne. Z uwagi na wprowadzone obostrzenia wszędzie musi znaleźć się płyn dezynfekujący, każdy pracownik powinien nosić maseczkę i rękawiczki, a pomieszczenia muszą być regularnie oczyszczane.

W związku z tym podarowanie klientowi środków higienicznych - materiałów reklamowych, odbierane jest jako:
- wyraz troski o zdrowie i bezpieczeństwo innych osób,
- zaangażowanie w sprawy społeczeństwa,
- jednoczenie się z innymi w walce przeciw pandemii.

Producenci gadżetów z nadrukiem, np. OpenGift proponują maseczki i kominy z logo, płyny dezynfekujące i rękawiczki z nadrukiem, personalizowane przyłbice i zestawy pierwszej pomocy oraz także gotowe pakiety ochronne. Jeśli podarujesz takie artykuły higieniczne swoim klientom, masz szansę dotrzeć ze swoimi produktami tam, gdzie nigdy wcześniej nie miałeś wstępu.

Jakie artykuły higieniczne wybrać?

Zastanawiasz się, co najlepiej sprawdzi się jako materiały promocyjne dla firm?
Dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych sprawdzą się zestawy stworzone z:
małych żeli dezynfekujących
- komina ochronnego
- zestawu wielorazowych rękawiczek damskich i męskich.
Dołącz do prezentu naklejki ploterowe, które będą przypominać wszystkim o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, np. o zachowaniu odległości między osobami czy częstym myciu rąk.

Jeśli chcesz wesprzeć szpital, duże zakłady produkcyjne, ośrodki zdrowia lub inne miejsca, gdzie środki ochrony muszą być często zmieniane, wybierz produkty pakowane hurtowo, np. 5-litrowy żel dezynfekcyjny czy opakowanie 100 sztuk higienicznych maseczek. Jednak pamiętaj, że na tych produktach nie ma możliwości wykonania znakowania.

Artykuły higieniczne ? nadruk

Grafikę lub logo możesz umieścić tylko na wielorazowych produktach i małych opakowaniach żeli antybakteryjnych. Znakowanie na jednorazowych środkach ochrony jest niemożliwe ze względu na ich materiał.
Produkty wielorazowe powstają z wysokiej jakości dzianiny, dzięki czemu są bardzo trwałe. Nadruk na rękawiczkach, maseczkach lub kominach powstaje metodą sublimacji, dlatego nie niszczy się, mimo prania produktów w wysokich temperaturach.

Artykuły higieniczne to dobry sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wykorzystaj to!

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".