• Wyświetleń: 119
  • Dodano: 2020-10-22 / 15:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  W jaki sposób zabezpieczyć swoją firmę?

  W jaki sposób zabezpieczyć swoją firmę?
  Przysłowie mówi, że Polak mądry po szkodzie. My jednak chcemy przekonać, aby był mądry przed szkodą i odpowiednio zabezpieczył swój dom lub firmę przed niechcianymi gośćmi - złodziejami i rabusiami. Jeżeli alarm ma zadziałać to warto, aby to zrobił na czas i spłoszył złodzieja zanim zdąży wejść do naszego domu i uczynić kilka innych szkód po drodze.

  Systemy alarmowe

  Aktualnie ludzie budujący swoje hale stawiają na bezpieczeństwo i inwestują w odpowiedni monitoring w środku firmy. Jednak czy nie warto zadbać o swoje mienie zanim niepożądana osoba wejdzie do środka? Zabezpieczenie warto mieć już na zewnątrz. Niech odstraszy potencjalnego złodzieja jeszcze przed wtargnięciem do naszego wnętrza, a nas poinformuje, że coś takiego ma miejsce.

  Jeżeli decydujemy się na korzystanie z usług fachowych instalatorów monitoringu i odpowiedniego okablowania to warto mieć na uwadze, żeby system ten obejmował również zewnątrz naszej firmy - ogród i wejście na posesję. Czujki zewnętrzne powinny pilnować wejścia pod firmę z jej każdej strony - dla podwójnego, a nawet jeszcze większego bezpieczeństwa. Sygnalizacja takiego alarmu jest na tyle głośna, że zorientujemy się nie tylko my, ale również nasi sąsiedzi i co najważniejsze - złodziej, a to on jest niechciany na naszej posiadłości. Od razu po wejściu na posesję alarm zostaje włączony i wiemy co nastąpiło. Lepiej zapłacić za spokój swój i swojej rodziny niż bać się o swoje bezpieczeństwo każdego dnia. Zainstalowanie 4 takich czujek wokół firmy to koszt niecałych 2 tys. zł. Z pewnością warto wydać takie pieniądze. Jeżeli mamy tę kwotę porównać z dobrej jakości drzwiami zewnętrznymi to jest to kwota mniej więcej o połowę niższa. To kolejny argument przemawiający za tym, że wydatek na czujki zewnętrzne się opłaca. Złodziej zazwyczaj zaczyna od wyłamania drzwi, które ciężko potem naprawić. Systemy alarmowe dostępne są w sklepie Montersi pod adresem: https://www.montersi.pl/wewnetrzne-czujki-ruchu

  Niezawodny sprzęt?

  Należy pamiętać, że czujki to czysta elektronika, która czasem zawodzi. Dlatego tym bardziej trzeba zadbać o jej sprawdzenie i odpowiednią regulację - wtedy przez lata będzie nas chronić. Mają one także funkcję wykrywania ruchu i powiadomi nas, kiedy ktoś będzie się zbliżał. Alarmowa centrala podejmuje decyzje o starcie alarmu i złodziej zostanie nakryty. Cel jest właśnie taki, aby wygonić złodzieja z naszej posesji, zanim wtargnie do domu. Takie czujki dostępne są w sklepie internetowym Montersi.pl pod adresem: https://www.montersi.pl/wewnetrzne-czujki-ruchu


  Podłączenie odpowiedniego sprzętu i jego właściwa konfiguracja to zadanie instalatora, który zadba o prawidłowe działanie takich alarmów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na Montersi.pl Kto wie, może znajdą Państwo przydatne informacje dla instalatorów i użytkowników takich systemów bezpieczeństwa.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".