- Autor: Kanibakalia
- Wyświetleń: 7151
- Dodano: 2009-04-15 / 15:27
- Komentarzy: 67
Superjedynki 2009: Ruszyło głosowanie
(fot: archiwum 24opole.pl / pav)
Już po raz dziewiąty widzowie Telewizji Polskiej wybiorą swoich ulubionych wykonawców, piosenki a także płyty. Wszytko za sprawą „Superjedynek”.
W tym roku nagroda zostanie przyznana w pięciu kategoriach: artysta roku, zespół roku, płyta roku, debiut roku i przebój roku.
Na stronie internetowej www.superjedynki.tvp.pl można oddawać już głosy na swoich ulubieńców. To pierwszy etap głosowania, który potrwa do 24 kwietnia. Do drugiego etapu przejdą trzej wykonawcy z każdej kategorii.
W tym roku lista nominowanych artystów jest wyjątkowo długa, o nagrody powalczy bowiem ponad 280 wykonawców. W szranki staną artyści reprezentujący rożne gatunki muzyczne, od pop po scenę alternatywną.
- Fani muzyki mogą wybrać najlepszych, nie ważne jaki artysta reprezentuje gatunek, bo muzyka opolska to szerokie pojęcie – tłumaczył Roman Rogowiecki, dyrektor artystyczny 46 krajowego festiwalu piosenki polskiej w Opolu.
Nagrody zostaną wręczone podczas koncertu finałowego, 13 czerwca, oczywiście w opolskim amfiteatrze.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
groszek309: Hej Gosiu Kefir jesteś świetną bajkopisarką, ale nikt nie nauczył Cię polskiego. A Twój facet musi śmiesznie wyglądać z takimi kwadratami ( bo jak zapewne nie wiesz to rozmiarów bicepsów nie podaje się w jednostce kwadratowej). Widocznie jesteś niedowartościowana skoro piszesz takie bzdury na forum. Mam pytanie śpiewasz jak Doda czy jak Górniak?