• Wyświetleń: 2208
  • Dodano: 2018-10-03 / 13:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Dzięki tym cennym wskazówkom zaoszczędzisz czas oczekiwania na przesyłkę kurierską

  Dzięki tym cennym wskazówkom zaoszczędzisz czas oczekiwania na przesyłkę kurierską
  Często spotykanym zjawiskiem w przewozach kurierskich jest dostarczanie przesyłek pocztowych w ścisłym przedziale czasowym, od 9 rano do 18 wieczorem. Zdarza się niekiedy tak, że nie możemy odebrać paczki w czasie, w którym planowane jest jej dostarczenie.

  Jeśli nie odbierzemy przesyłki od kuriera tego dnia, wraca ona do firmy kurierskiej, która w kolejnych dniach ponawia próbę kontaktu i zrealizowania dostawy. W takiej sytuacji nieraz jesteśmy zniechęceni a nawet zdenerwowani jeśli produkt, na który oczekujemy potrzebny jest tego samego dnia. Dzisiaj chcielibyśmy się z Państwem podzielić kilkoma wartościowymi wskazówkami, które z pewnością ułatwią Państwu cały proces odbierania paczek oraz przesyłek kurierskich.

  Skorzystaj z opcji śledzenia swojej paczki za pomocą strony www
  Firmy kurierskie w dbałości o swoich klientów i optymalizację procesów logistycznych, zaczęły stosować nowe technologie, które umożliwiają klientom możliwość ciągłego podglądu statusu realizacji swojej paczki oraz jej obecnego położenia. W celu zdalnego monitorowania naszej przesyłki, należy zalogować się na stronie internetowej kuriera, który realizuje nasze zlecenie oraz wpisać numer przesyłki. Dzięki tej fenomenalnej funkcjonalności możemy nie tylko śledzić aktualne umiejscowienie przesyłki ale także lepiej zaplanować odbiór w każdej sytuacji

  W dzień dostawy skontaktuj się z dostawcą
  Bywa tak, że w czasie dostawy znajdujemy się w innym miejscu niż, te które jest adresem docelowym wysyłki. W sytuacji gdy nie możemy odebrać przesyłki w umówionym miejscu możemy skontaktować się telefonicznie z kurierem w celu zmiany adresu na taki, który nam odpowiada.

  Niestety nie wszystkie firmy dają taką możliwość. Renomowane firmy kurierskie, takiej jak DPD, UPS, FedEx czy InPost od lat udostępniają swoim klientom możliwość zarówno śledzenia paczek przez Internet, jak i zmiany miejsca dostawy po uprzednim skontaktowaniu się z dostawcą.

  Sprawdzaj stan dostarczonego towaru w obecności kuriera
  Ostatnią wskazówka, którą chcemy się z Państwem podzielić dotyczy momentu odbioru towaru od kuriera. Pamiętaj, że masz możliwość obejrzenia paczki i odmowy przyjęcia przesyłki jeśli opakowanie zostało naruszone bądź uszkodzone w czasie transportu. Dlatego tak istotnym jest, aby przed pokwitowaniem odbioru paczki dokonać jej oględzin. Jeśli paczka ma widoczne ślady otwarcia bądź jest uszkodzona, odmów grzecznie jej odbioru i zgłoś reklamację do firmy kurierskiej.
  Mamy nadzieje że, tych kilka cennych uwag pomoże Państwu sprawniej zaplanować odbiór swojej przesyłki i ustrzec się często popełnianych błędów w całym procesie.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.