• Autor: DEVI
    • Wyświetleń: 8736
    • Dodano: 2018-09-22 / 11:55
    • Komentarzy: 7

    Opolanin w Mam Talent

    Opolanin w Mam Talent

    (Fot. materiały prasowe)

    Już w tę sobotę o 20:00, w kolejnym odcinku programu "Mam Talent!" pojawi się opolanin Wojciech Skowronek, 61-latek, który wystąpi z numerem MIM DANCE. Opolszczyzna również ma odważne i utalentowane osoby, które nie boją się wystąpić przed całą Polską.

    Pan Wojciech już jakiś czas temu brał udział w I edycji "Mam Talent!" i tym razem podejmuje kolejną próbę przekraczania siebie. Zgłosił się do programu tylko i wyłącznie aby poddać się kolejnej ocenie swoich umiejętności, nie mając konkretnych oczekiwań czy planów po programie.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Przygoda utalentowanego seniora zaczęła się około 3 lat temu w Teatrowni przy Teatrze im. Kochanowskiego w Opolu. Później trafił do zespołu Pina, a w chwili obecnej jest członkiem zespołu Skorpion. Będąc samoukiem, wypracował swój własny styl, który łączy w sobie taniec i pantomimę. Swojej pasji poświęca dużo czasu i wysiłku, ciągle rozwija swój talent zarówno samodzielnie jak i w zespole.

    Trzymamy kciuki za Pana Wojtka i podziwiamy jego entuzjazm, który świadczy o tym że wiek to tylko liczba i nigdy nie jest za późno na samorealizację.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Opolanin w Mam Talent

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-09-23 23:54:47 [178.43.6.*] id:1563018  
    Lilou7: Napisała postów [561], status [rozpisany/na] Reputacja
    Występ = Porażka !!!

    Nick:
    Treść:
    2018-09-23 20:34:00 [94.254.148.*] id:1563006  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    marne to było,3x nie w pełni zasłużone

    Nick:
    Treść:
    2018-09-23 15:03:16 [31.0.64.*] id:1563001  
    mirek1978: Napisał postów [1627], status [Szycha] Reputacja
    Senior bo w wieku 61 lat na emeryturze. Jakim cudem bo na mundurowej! Znam go całkiem fajny gość!

    Nick:
    Treść:
    2018-09-22 21:52:02 [46.134.153.*] id:1562967  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Dobrze ze już po wszystkim

    Nick:
    Treść:
    2018-09-22 20:26:10 [83.10.131.*] id:1562960  
    Barti: Napisał postów [364], status [pismak] Reputacja
    I odpadł. Trzy "czerwone krzyżyki" od jurorów i do domciu...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-09-22 20:27:26 [83.10.131.*] id:1562961  
    Barti: Napisał postów [364], status [pismak] Reputacja
    Niestety, w mojej ocenie jurorzy postąpili słusznie. Pan Wojtek praktycznie nic nie pokazał. Jego występ również mi się nie podobał.
    2018-09-22 18:40:24 [37.130.224.*] id:1562952  
    Smartsystems: Napisał postów [175], status [wyjadacz] Reputacja
    Jak to jest Senior to jestem Stalinem. W Opolu Senior to Osoba, która ukończyła 80 słownie Osiemdziesiąty rok życia. Wszyscy młodsi nie zasługują na to miano !! [is.gd/bGYqeZ] !!! Duch z Wojtkiem Skowronkiem !!!

    Nick:
    Treść: