• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3012
  • Dodano: 2018-09-11 / 11:35
  • Komentarzy: 1

Pijany, poszukiwany, wiózł kolegę z narkotykami

 
 
Pijany, poszukiwany, wiózł kolegę z narkotykami

(Fot. Archiwum)

Brzeska drogówka zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy podróżowali oplem. 20-letni pasażer posiadał narkotyki, a siedzący za kierownicą 34-latek był nietrzeźwy. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności. Obaj usłyszeli już zarzuty, starszy z mężczyzn trafił już do więzienia.

Do tego zdarzenia doszło 9 września kilka minut przed godziną 12:00. Na jednej z ulic w mieście funkcjonariusze z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu, a badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów. Kierowca w organizmie miał ponad pół promila alkoholu.

Oprócz 34-latka, samochodem podróżował też 20-letni pasażer. Szczegółowa kontrola pokazała, że posiadał on przy sobie narkotyki. Kilkanaście gramów zakazanych substancji ukrywał w schowku oraz w portfelu. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się że kierowca nigdy nie posiadał prawa jazdy i jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna trafił już do więzienia gdzie odbywa karę 4 lat pozbawienia wolności. Jego młodszy kolega natomiast, za posiadanie narkotyków, musi się liczyć z karą do 3 lat więzienia.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-09-11 14:39:02 [178.37.194.*] id:1562126  
MGIEŁKA: Napisała postów [18019], status [VIP] Reputacja
w samo południe ...... ;p

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia