• Autor: Martyna C.
    • Wyświetleń: 2183
    • Dodano: 2018-08-31 / 18:34

KPR Gwardia Opole przegrywa z Mistrzem Polski 26:36

To był bardzo mocny mecz. Gwardia Opole zmierzyła się z Mistrzem Polski, finalnie przegrywając 10 punktami.

Mecz rozpoczął się o godzinie 18:30. Na hali Widowiskowo - Sportowej KPR ponad 2 000 kibiców obejrzało spotkanie Gwardii Opole z Mistrzem Polski PGE Vive Kielce. Sędziami dzisiejszego meczu byli Andrzej Chrzan i Michał Janas. Frekwencja kibiców była wysoka, a to wszystko po to aby dopingować naszych Gwardzistów. Wsparcie było potrzebne, ponieważ drużyna z Kielc od początku pokazywała na co ją stać utrzymując ciągłą przewagę. Pierwszy time-out odbył się w 14 minucie spotkania, kiedy na tablicy wynik wskazywał 9:5 dla drużyny gości. Po "naradzie" zawodnicy wrócili na parkiet i zmotywowani radami trenera, coraz bardziej zbliżali się punktowo do przeciwnika. Niespodzianką podczas meczu była "kiss kamera", która umiliła dzisiejsze spotkanie całuśnymi akcentem wśród publiczności.

-Jest szansa na zmiejszenie straty, próbujemy nadrobić bramki - mówił komentator
    Ostatnia akcja pierwszej połowy meczu niestety zakończyła się rzutem w poprzeczkę, a drużyna z Kielc prowadziła 17:13. Podczas przerwy Oliwia Paroń i Maciej Szozda zaprezentowali układ tańca towarzyskiego, oraz standardowo zostały przeprowadzone konkursy dla kibiców, a Ci najszczęśliwsi złapali piłki wyrzucone przez "Gazusie" na trybuny. W drugiej połowie przewaga stawała się coraz bardziej widoczna a ostatecznie Mistrz Polski pokonał nas 36:26

Następny mecz odbędzie się 8 września o godzinie 18:00. Nasza drużyna zmierzy się w Netto Arenie z Sandra Spa Pogoń Szczecin.