• 0
0
  • Wyświetleń: 6121
  • Dodano: 2018-09-12 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Druga edycja "Koncertu Muzyki Filmowej" już 14 września-WYNIKI

 
 
Druga edycja "Koncertu  Muzyki Filmowej" już 14 września-WYNIKI
Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji" Koncertu Muzyki Filmowej" już 14 września 2018 roku, godz.19.00 w Amfiteatrze, w Opolu odbędzie się druga edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej. Jeszcze większa scena, jeszcze więcej efektów specjalnych, jeszcze więcej artystów.

W rolach głównych wystąpią: Justyna Steczkowska, Kayah, Kuba Badach, Igor Herbut, Gabriel Fleszar, Sound'n'Grace oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, tancerze m.in. Edyta Herbuś, Tomasz Barański z Grupą NEXT. Koncert poprowadzi Tomasz Raczek."

Podczas ponad 3-godzinnego koncertu usłyszymy wersje instrumentalne z filmów, m.in. "Braveheart - Waleczne Serce", "Wonder Women", "Incepcja", "Batman", "Indiana Jones", "Lista Schindlera" oraz utwory w wykonaniu niezwykłych wokalistów pochodzące z najpopularniejszych filmów, m.in. "Syreny", "Spectre", "Hobbit: Pustkowie Smauga", "Blues Brothers", "Transformers: Zemsta upadłych", "Król Lew", "Zakonnica w przebraniu", "Armagedon"

3 godzinny koncert z 15 min przerwą.
Bilety w cenie od 79zł do 249zł do nabycia :

KASA NCPP, www.royalconcert.pl, www.eventim.pl
www.royalconcert.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl

Dla Naszych czytelników mamy do rozdania 5 podwójnych biletów

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS pod nr 72624 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja KONCERT spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publikacje danych -imienia i nazwiska na portalu 24pole.pl

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 11.09 do godziny 18.Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule. Zwycięzców prosimy o potwierdzenie chęci odebrania biletu.

Bilety otrzymują:

KRZYSZTOF MAMCZYŃSKI
BŁAŻEJ MŁOTEK
AGNIESZKA BACAJEWSKA-OKAJ
PRZEMYSLAW MUSIAłCZYK
ANDRZEJ ZAMOROWSKI

Bilety są do odbioru do piątku w siedzibie firmy przy ulicy Armii Krajowej 7 w godzinach 8.00-16.00
telefon 794 7000 24. Prosimy o sms-owe potwierdzenie chęci odbioru biletu.


Link do wydarzenia: www.royalconcert.pl
Artykuł sponsorowany

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.