• 0
0
  • Autor: Martyna C.
  • Wyświetleń: 1489
  • Dodano: 2018-08-26 / 19:51
  • Komentarzy: 0

Odra Opole zremisowała z Puszczą Niepołomice 1:1

 
 
Odra Opole zremisowała z Puszczą Niepołomice 1:1
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Dziś przy Oleskiej 51 został rozegrany pojedynek 7 kolejki. Odra Opole na swoim stadionie podjęła drużynę Puszcza Niepołomice. Pierwszy gwizdek zabrzmiał o godzinie 17:00, rozpoczynając niezbyt udane spotkanie.

To spotkanie nie należało do najlepszych. Akcji podbramkowych było niewiele. Finalnie Odra zremisowała z przeciwnikami 1:1. Podczas pierwszej połowy bardzo mało się działo. Z trybun kibice określali go jako nudny. Spotkanie delikatnie rozkręciło się w drugiej połowie kiedy padły dwa gole. Pierwsza bramka została strzelona w 67 minucie przez Łukasza Furtaka grającego dla drużyny gości. Niebiesko - czerwoni zaledwie 12 minut później również skierowali piłkę do bramki przeciwników, a autorem honorowego gola był Ivan Martin, który dobił piłkę po niecelnym ale za to mocnym strzale Mateusza Czyżyckiego w poprzeczkę. Żółtych kartek w tym meczu nie było za wiele tak jak i akcji. Z zawodników Odry dostał ją tylko Mikinic, a z drużyny przeciwników Drzazga, Fryc oraz Furtak.

Następny mecz - Odra Opole vs. Chrobry Głogów, zostanie rozegrany 31 sierpnia o godzinie 17:45 na Stadionie Odry przy Oleskiej 51.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".