• Autor: Martyna C.
    • Wyświetleń: 2745
    • Dodano: 2018-08-17 / 18:58
    • Komentarzy: 10

    OKS Odra Opole przegrywa z GKS-em Jastrzębie 1:2

     OKS Odra Opole przegrywa z  GKS-em Jastrzębie 1:2

    (Fot. Dżacheć)

    Za nami mecz 5 kolejki, niestety przegrany dla zawodników Odry Opole, którzy zakończyli go wynikiem 1:2

    Zobacz takze Opolskie Orły odebrały wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze

    W ten piątkowy wieczór nasza drużyna niebiesko - czerwonych zmierzyła się z GKS 1962 Jastrzębie.
    Kibice Odry przy Oleskiej 51, nie wyszli dziś z meczu zadowoleni. Ku zaskoczeniu opolanie przegrali z drużyną Jastrzębia 1:2, która plasowała się na niższym miejscu w tabeli. W początkowych minutach pierwszej połowy Odra próbowała strzelić gola, jednak próba Jakuba Modera okazała się niecelna. Kilka chwil później prawie doszło do pięknej bramki z daleka, jednak zawodnik Jastrzębia - Dawid Gojny trafił w poprzeczkę. Natychmiastowo zostało to poprawione i w 18 minucie padła pierwsza bramka strzelona z główki przez Bartosza Jaroszka. Od tego momentu szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Jastrzębia. Zostało narzucone bardzo szybkie tempo, a gra bardzo intensywna. Zdarzały się faule i żółte kartki. Pierwszą dostał Paweł Baranowski z Odry Opole a potem Dawid Gojny z drużyny przeciwników. 5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnik GKS- u i strzelec pierwszej bramki ponownie otrzymał żółtą kartkę co poskutkowało opuszczeniem przez niego boiska. Fala żółtych kartek dotknęła następnie Jakuba Habustę i Mateusza Czyżycki z Odry, oraz Aliego Ferida z Jastrzębia, który niespełna 5 minut później strzelił kolejną bramkę na konto GKS-u. Niebiesko - czerwoni w odpowiedzi na to, strzelili pierwszą, przełomową bramkę, a autorem gola był Sebastian Bonecki. Wynik w późniejszych minutach nie zmienił się, na tablicy do końca widniało 1:2 dla Odry Opole, a przybyło jedynie żółtych kartek dla Macieja Spychały i Dominika Kulawiaka z drużyny rywali. Mecz był pełny emocji, choć niestety nie były to finalnie pozytywne emocje.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii
    reklama

    Więcej zdjęć

     OKS Odra Opole przegrywa z  GKS-em Jastrzębie 1:2
     OKS Odra Opole przegrywa z  GKS-em Jastrzębie 1:2
     OKS Odra Opole przegrywa z  GKS-em Jastrzębie 1:2
     OKS Odra Opole przegrywa z  GKS-em Jastrzębie 1:2
     OKS Odra Opole przegrywa z  GKS-em Jastrzębie 1:2

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-08-18 14:51:49 [188.146.237.*] id:1560858  
    geirtych: Napisała postów [132], status [wyjadacz] Reputacja
    Moze ktos podrzucic liste ile zarabiaja miesiecznie te żelusie?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-08-19 05:26:05 [31.0.37.*] id:1560878  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Podobno od 20 do 30 tys na miesiąc. Lecz nie wiem czy prawda
    2018-08-18 12:52:56 [46.134.130.*] id:1560850  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Wiśnia, ten stadion zrób na siedemnaście osób i 5 miejsc parkingowych. Kibli nie rób, damy radę bez.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2018-08-18 13:43:11 [87.164.228.*] id:1560851  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Chyba kazdy polak nie wie co to kibel. Nad morzem rowniez leja i załatwiają sie pod drzewami a do kibla 25 metrów. Ale co tam.
    2018-08-18 14:13:37 [94.254.156.*] id:1560856  
    VIKING OF SOUTH: Napisał postów [43], status [rozkręca się] Reputacja
    dokładnie będą srali u ciebie na chacie
    2018-08-18 14:12:27 [94.254.156.*] id:1560855  
    VIKING OF SOUTH: Napisał postów [43], status [rozkręca się] Reputacja
    Niestety słabiutki mecz Odry.Dwa strzały na bramkę to za mało aby wygrać mecz.Ludzi grubo ponad 3 tyś.

    Nick:
    Treść:
    2018-08-18 09:29:06 [46.134.33.*] id:1560842  
    MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak] Reputacja
    Stadion trzeba wybudować ale lekkoatletyczny a nie piłkarski. Cała pilka nożna w Polsce reprezentuje poziom amatorski. Amatorzy mogą grać na Orlikach, które zbudował nam rudy Niemiec.

    Nick:
    Treść:
    2018-08-18 08:29:28 [31.0.121.*] id:1560838  
    bartez2: Napisał postów [316], status [maniak] Reputacja
    Ale stadion na 12tys ludzi musi być. Tylko po co ?

    Nick:
    Treść:
    2018-08-18 07:27:48 [188.146.36.*] id:1560835  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Jacy zawodnicy i trener- taki wynik!

    Nick:
    Treść:
    2018-08-18 06:09:26 [188.117.151.*] id:1560833  
    Batman123456789: Napisała postów [113], status [ ! Troll ! ]
    Stadion wybudujcie im z gowna może lepiej będą grali

    Nick:
    Treść: