• 0
0
 
  • Wyświetleń: 1828
  • Dodano: 2018-07-30 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Rób to, co kochasz - czyli kwalifikacje w cztery semestry!

 
 
Rób to, co kochasz - czyli kwalifikacje w cztery semestry!
Zawód, który jest interesujący dla wykonującego to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim przygoda i źródło satysfakcji. Okazuje się, że szkoły policealne dają możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej lub przebranżowienia w zaledwie dwa lata, a oferta jest tak rozbudowana, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Umiejętności i formalności
Szkoły policealne mają bardzo skondensowany i nastawiony na zajęcia praktyczne program. Dzięki temu, uczniowie zdobywają nie tylko wiedzę, ale też cenne doświadczenie do wykonywania zawodu. Jednocześnie wszystkie nabyte umiejętności potwierdzone są świadectwem ukończenia szkoły oraz państwowym certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie. Poza tym niektóre szkoły proponują dodatkowe zaświadczenia. Na przykład na kierunku Technik masażysta w Szkole Policealnej TEB Edukacja absolwenci mogą otrzymać gratis aż sześć certyfikatów: Pierwsza pomoc przedmedyczna, Masaż medyczny, Masaż sportowy, Masaż kosmetyczny i profilaktyczny, Podstawy fizjoterapii, Ergonomia w zawodzie masażysty.

Pod okiem specjalistów
Ważne, by w skład kadry pedagogicznej wchodzili doświadczeni praktycy, którzy przekażą nie tylko poprawną, ale także aktualną wiedzę. - Nasza nauczycielka oprócz pracy w TEB Edukacja zajmuje się także prowadzeniem własnego gabinetu - mówi Alicja, jedna z uczennic kierunku Dietetyka - dlatego wiemy, że przekazuje nam sprawdzone informacje. Takie podejście pozwala nie tylko lepiej przyswoić teorię, ale także odnieść ją do sytuacji, które przytrafiają się w prawdziwym zawodowym życiu.

Nowocześnie i przyszłościowo
Przy kierunkach rozwijających się technologicznie warto sprawdzić zaplecze techniczne szkół - nauka na nowoczesnym sprzęcie jest bardzo istotna. Cenną wskazówką przy wyborze placówki są także innowacyjne programy patronażowe. Cenione na rynku pracy marki dają swój znak jakości szkole oraz organizują kursy i zapewniają materiały, dzięki czemu kształcą świetnie przygotowanych specjalistów, czyli przyszłych, potencjalnych pracowników swoich firm. Kierunek Technik usług kosmetycznych z dermokonsultacją w Szkole Policealnej TEB Edukacja opieką otoczyły cenione brandy: Farmona i Bielenda.

Przed podjęciem decyzji o wyznaczeniu kierunku swojej kariery zawodowej warto wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak na przykład: możliwość zatrudnienia, oczekiwania finansowe i pasje. Okazuje się, że możesz zarabiać robiąc to, co kochasz. I to już po czterech semestrach nauki!

TEB Edukacja
Opole, ul. Reymonta 16
tel. 77 446 15 00
e-mail: opole@teb.pl
www.teb.pl/miasta/opole/o-nas
facebook.com/TEBOpole/Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.