• 0
0
 
  • Wyświetleń: 1716
  • Dodano: 2018-07-10 / 15:24
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Z nami gra muzyka!

 
 
Z nami  gra muzyka!
Chcecie przeżyć z rodziną i przyjaciółmi wspaniałe popołudnie?Przyjdźcie już w sobotę, 14 lipca 2018 na boisko sportowe w Chróścicach!

Tutaj naprawdę będzie się działo! A zaczynamy już o 17.00. Od chórów, po orkiestry, duety i solistów, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko najlepsze, czym Mniejszość Niemiecka może się poszczycić, będziecie mogli tutaj na żywo zobaczyć.

Zaczynamy występem zespołu Dobrzenianki, Orkiestrą dętą z Dobrzenia Wielkiego i występem duetu Aneta&Norbert. W programie również świeże talenty, grupy taneczne. Będziecie mogli przeżyć również występy solistek Marii Honki Pauliny Klosy, jak również Kupskiego Echa.

Wisienką na torcie będzie jednak gwiazda prosto z Niemiec. Gentelmen niemieckich Schlagierów - Kay Dörfel. Nie może was zabraknąć na tym wydarzeniu! Świętujcie wyjątkowy koncert, razem z Mniejszością.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!


Projekt realizowany jest dzięki dotacji: Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Konsulatu RFN w Opolu, Starostwa Powiatowego w Opolu oraz Gminy Dobrzeń Wielki. Sponsorami wydarzenia są: Normet, Smuda Consulting, Komax, Zakład Malarsko-Tapicerski Joachim Maciosek, OUTLET Obuwie Sportowe, M+MPM Klimański.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.