• 0
0
 
  • Wyświetleń: 3222
  • Dodano: 2018-06-19 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Największe targi motoryzacyjne w CH Karolinka

 
 
Największe targi motoryzacyjne w CH Karolinka
Gratka dla fanów luksusowych aut! Motoshow - największe święto motoryzacji na Opolszczyźnie w największym centrum handlowym na Opolszczyźnie! Cały tydzień pełen moto atrakcji - pomiędzy 18 a 24 czerwca. Do wygrania samochód z pełnym bakiem na weekend!

Kobiety spędzają w centrach handlowych statystycznie więcej czasu niż mężczyźni? Wygląda na to, że Karolinka próbuje wyrównać te proporcje! Do niedzieli na terenie centrum handlowego można podziwiać ponad 20 samochodów najnowszej generacji. Wśród wystawców znajdziemy wiodące marki samochodów: Renault, BMW, Nissan, Audi, SKODA, Volvo, Hyundai, Opel, Mitsubishi, SEAT, Volkswagen, Citroen i Peugeot.

Motoshow w Karolince to możliwość poznania najświeższych nowinek technicznych i rozwiązań, które zrewolucjonizują przemysł samochodowy. To również niepowtarzalna okazja na odbycie jazdy próbnej wybranym autem - w dniach 23 i 24 września. Dodatkowo organizatorzy planują konkurs z okazji Dnia Ojca. Na fanpage'u Karolinki na Facebooku będzie do wygrania Hyundai Kona z pełnym bakiem na weekend.

Motoshow w CH Karolinka trwa do niedzieli 24 czerwca.

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.