• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3220
  • Dodano: 2018-06-10 / 17:41
  • Komentarzy: 1

Na Placu Wolności trwa piknik Fundacji "Dom"

 
 
Na Placu Wolności trwa piknik Fundacji "Dom"

(Fot. Dżacheć)

Wydarzenia w centrum miasta cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Opolan. Na Placu Wolności w Opolu trwa festyn fundacji "Dom".


Już po raz 24-ty członkowie fundacji zorganizowali wielkie święto w centrum miasta. Fundacja "Dom" z okazji święta 25-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej zorganizowała wielki rodzinny festyn na Placu Wolności. Zgodnie z tym, co zapowiadano pojawiło się wiele sportowych atrakcji, kącik kulinarny, stoiska ze zdrową żywnością, kącik rehabilitacyjny i warsztaty plastyczne.

- Festyn organizujemy po raz 24-ty. Jest to wydarzenie, które na stałe wpisało się w harmonogram imprez kulturalnych w mieście. W tym roku odbywa się pod hasłem "25 lat Warsztatu Terapii Zajęciowej" - mówi Monika Kawa, koordynator festynu.

Dla najmłodszych dzieci pojawiły się kolorowe dmuchańce i mnóstwo zabaw dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, którzy współpracują z Fundacją od wielu lat.

Jedną z akcji dodatkowych jest zbiórka krwi dla 5-letniej podopiecznej Fundacji, która choruje na białaczkę limfoblastyczną. Od momentu diagnozy, która miała miejsce 2 lata temu dziewczynka przebywa w szpitalu.

W organizację wydarzenia zaangażowani są zarówno pracownicy placówki, wolontariusze jak i niepełnosprawni podopieczni, którzy wcielili się dziś w rolę instruktorów i pokazywali swoje umiejętności, które wypracowują pod opieką fundacji na co dzień. Wszystkie te atrakcje dostępne są do godziny 19:00, a cały piknik zakończy się o godzinie 20:00.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-06-11 20:21:13 [178.252.17.*] id:1557614  
PauloOp23: Napisał postów [3305], status [VIP] Reputacja
Te wydarzenia cieszą się popularnością bo jest same żarcie. Praktycznie każde stoisko oferuje jedzenie a Opolanie uwielbiają jadalne atrakcje.

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia