• Wyświetleń: 2860
    • Dodano: 2018-06-02 / 19:45
    • Komentarzy: 3

Odra zwycięża na koniec sezonu

W ostatnim meczu tego sezonu opolska Odra zmierzyła się przed własną publicznością z Olimpią Grudziądz. Spotkanie przy Oleskiej było wyrównane, lecz to gospodarze za sprawą Rafała Niziołka zanotowali zwycięstwo i wygrali 1:0. Była to pierwsza wygrana zespołu pod wodzą Mariusza Rumaka.

Pierwsza połowa ostatniego meczu w tym sezonie była bardzo wyrównana. Obie ekipy postawiły na atak, co skutkowało wieloma akcjami, po których wynik spokojnie mógł oscylować na granicy "hokejowego". W początkowych minutach Odra miała bardzo dobrą szansę, lecz akcji sam na sam nie wykorzystał Szymon Skrzypczak. Olimpia także pudłowała w swoich sytuacjach. Najlepszą z nich dla gości nie wykorzystał w 18 minucie Konrad Handzlik. Bezbramkowy remis utrzymał się do końca połowy.

Na drugie 45 minut opolscy piłkarze wyszli z większą determinacją i chęcią na pokazanie swoim kibicom, iż potrafią jeszcze wygrywać. W 51 minucie Rafał Niziołek z bliskiej odległości pokonał golkipera przyjezdnych i jak się później okazało, tym strzałem dał zwycięstwo miejscowym. Mimo kolejnych strzałów na bramkę Olimpii, wynik spotkania już się nie zmienił. Ostatecznie Odra Opole wygrała 1:0 z Olimpią Grudziądz na własnym boisku i tym samym "victorią" przed swoimi kibicami kończą rozgrywki w tym sezonie jako beniaminek Nice I Ligi.

2018-06-03 20:17:22 [94.254.144.*] id:1557248
    tippmann: Napisał postów [7572], status [VIP] Reputacja