• Autor: Pav
    • Wyświetleń: 18178
    • Dodano: 2018-05-19 / 14:13
    • Komentarzy: 22

    1000 złotych mandatu o poranku.

    1000 złotych mandatu o poranku.
    Około 4:30 w Walidrogach doszło do dachowania dostawczego busa. Kierowca może mówić o dużej dozie szczęścia, ponieważ zdarzenie mogłoby się skończyć dużo gorzej. O tej porze droga i chodniki były puste.

    Kierowca dostawczego mercedesa, przejeżdżając nad ranem przez Walidrogi, utracił kontrolę nad pojazdem, co zakończyło się dachowaniem i znacznym zniszczeniem pojazdu. Mercedes wpadł również w znajdujące się przy drodze barierki, które zostały połamane i powyrywane. Ostatecznie po dachowaniu bus wrócił na koła i zatrzymał się poza drogą, na chodniku, barierkach i przyległym do posesji trawniku.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Bezpośrednia przyczyna utraty kontroli nie jest obecnie znana.

    Przybyli na miejsce policjanci zakwalifikowali to zdarzenie drogowe jako kolizję i ukarali kierowcę mandatem karnym w wysokości 1000zł.
    reklama

    Więcej zdjęć

    1000 złotych mandatu o poranku.

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-05-19 15:07:53 [46.134.155.*] id:1556394  
    Barti: Napisał postów [364], status [pismak] Reputacja
    Albo jechał jak wariat albo zasnął za kierownicą...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2018-05-23 01:08:20 [185.117.85.*] id:1556613  
    kati22: Napisała postów [25], status [nowy] Reputacja
    a nie da się tego jednocześnie ?
    2018-05-24 09:54:46 [83.30.176.*] id:1556714  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    albo, albo - ale 1000 to już nie albo, bez względu na przyczyny ...... same straty (o poranku)
    2018-05-20 20:50:07 [83.30.30.*] id:1556505  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    Brak red bulla😉

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2018-05-20 21:26:28 [46.169.231.*] id:1556514  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Jak jesteś już zmęczony w 101% to nawet 4 red bulle Ci nie pomogą. Najgorszy okres do jazdy od 2-5 ...
    2018-05-20 21:56:46 [83.30.30.*] id:1556519  
    [moderacja]: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-2]
    2018-05-20 22:02:28 [31.0.42.*] id:1556521  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    @tippmann - kultura to pojęcie Ci obce ...miłego wieczoru.
    [2]
    2018-05-20 22:29:50 [83.30.30.*] id:1556526  
    [moderacja]: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2018-05-20 22:37:07 [37.248.165.*] id:1556528  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    @tippmann- na początek-2 inni poprawia i jest [moderacja]. Cóż liczyłem, że kiedyś ktoś mi podniesie/ zabierze uprawnienia no cóż [fail]
    2018-05-20 16:58:43 [178.43.175.*] id:1556486  
    łąkiłan69: Napisał postów [34], status [rozkręca się] Reputacja
    Busiarze to najgorszy element na polskich drogach razem kierowcami tirów

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2018-05-20 17:21:28 [94.254.133.*] id:1556487  
    Panek12: Napisał postów [52], status [rozkręca się] Reputacja
    A może Ty jesteś najgorszy
    2018-05-20 21:31:27 [46.169.231.*] id:1556515  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Najgorsi to Ci którzy już osiągnęli status mistrza kierownicy do kościoła i z powrotem. Każdy kierowca jest tylko CZŁOWIEKIEM. Gdyby tachografy włożyć do każdego auta to by było 80% wzorowych kierowców na drodze. Nie zapominaj, że dzięki kierowcom "TIR-ów" idąc do sklepu możesz cokolwiek kupić...
    2018-05-20 21:21:54 [46.169.231.*] id:1556513  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    No cóż 4.30 wschód słońca po jeździe przez całą noc to już morderstwo dla oczu. Cóż policja strzela mandatami z półki najwyższej, a barierek nie będzie komu wymienić...

    Nick:
    Treść:
    2018-05-19 16:20:23 [94.254.146.*] id:1556399  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Busik pusty zła oponka mokra nawierzchnia łuk troche gazu i idzie dupa bokiem.. Amator jednym słowem... idealnie nadał by sie do zus_u albo gdzies za biurko..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2018-05-19 16:22:03 [94.254.146.*] id:1556400  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ...Nadałby...
    2018-05-19 20:51:40 [194.29.180.*] id:1556462  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    za jaki ch... -4? Za wyrażenie swojego zdania?? Bo napisałem żę amator ? - doświadczony to on za bardzo nie był wlatując na wichurę z taką prędkością... Czy o to że w zus-ie? Nikogo tym nie obraziłem, tylko stwierdziłem że za kółkiem się nie sprawdził... Gów.. się z tego portalu robi,,,
    2018-05-19 20:59:34 [37.248.162.*] id:1556463  
    Pav: Napisał postów [1861], status [admin] Reputacja
    Ej! Nie obrażaj mi tu portalu. Może to był tylko rykoszet bo tu się przez chwilę jakieś dziadostwo zalęgło i trzeba było sprzątać.
    2018-05-20 10:40:24 [79.220.98.*] id:1556478  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    tylko przez chwilę... to już jest spokojniej niż kiedyś... znaczy się "e-babć-ów" już nie ma? ;)
    2018-05-20 14:15:34 [84.195.254.*] id:1556484  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Mlodzieniec sie znalazł ! 😂😂😂😂😂😂💩DE.
    2018-05-20 16:08:39 [194.29.180.*] id:1556485  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    I gitara. Jak zobaczylem te -4 juz sobie pomyslalem ze przez to ze zadnego wulgaryzmu nie uzylem. Ahh strach pomyslec co by bylo gdyby plusy szly za wulgaryzmy
    2018-05-19 16:07:35 [91.236.163.*] id:1556398  
    mako46022: Napisał postów [242], status [maniak] Reputacja
    Mało dostał powinwie 100 tysiecy

    Nick:
    Treść:
    2018-05-19 15:58:09 [83.230.46.*] id:1556395  
    KK 35947: Napisał postów [4450], status [VIP] Reputacja
    Dlaczego aż 1000 skoro nie wiadomo z jakiego powodu?,gość był sam na drodze praktycznie żadnego zagrożenia dla osób trzecich . Za to jak psiarnia w biały dzień na czerwonym wjechała i rozwaliła spokojnie jadącego gościa na skrzyżowaniu Oleska - Chabry to ile to było 220? a ten co się obracał na Ozimskiej radiowozem i dziadka trzepnął to stówka wystarczyła...

    Nick:
    Treść: