• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1786
  • Dodano: 2018-04-24 / 07:00
  • Komentarzy: 0

Final Four Halowego Pucharu Polski. Emocjonalny weekend w okrąglaku !

 
 
Final Four Halowego Pucharu Polski. Emocjonalny weekend w okrąglaku !

(Fot. MOSiR Opole)

 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Decyzją Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN mecze półfinałowe oraz finał Final Four Halowego Pucharu Polski zostaną rozegrane w "okrąglaku". Zapowiada się bardzo sportowy weekend w Opolu.


28 kwietnia, w sobotę do Hali Widowiskowo-Sportowej zjadą drużyny Rekord Bielsko-Biała (obecny Mistrz Polski w futsalu), oraz Persa MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, które rozpoczną półfinał Halowego Pucharu Polski. W drugiej parze półfinałowej HPP zmierzą się dwaj przedstawiciele Futsal Ekstraklasy - MOKS Słoneczny Stok Białystok i Red Dragons Pniewy.

- Final Four Halowego Pucharu Polski. to impreza na szczeblu centralnym, która spowoduje, że do naszego miasta zjadą najlepsi sportowcy. Jestem dumny, że dysponujemy w naszym mieście możliwościami do przeprowadzania takich imprez. Wydarzenie to fantastycznie wpisze się w jubileusz 50-lecia hali - podkreśla Przemysław Zych, wiceprezydent Opola.

- Po raz pierwszy w Opolu gościmy drużyny futsalowe, które dostały się do finałowego turnieju Final Four. Myślę, że to wydarzenie pokaże, że możemy gościć drużyny klubowe, a w przyszłości, o co mocno walczymy, gościć reprezentację Polski. Zachęcamy Opolan do kibicowania tym drużynom, myślę, że hala okrąglak jest dobrze przygotowana na to wydarzenie - mówi Tomasz Garbowski, prezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

W sobotę półfinały rozpoczną się o godzinie 17:45, drugi mecz półfinałowy zaplanowano na godzinę 20:00. Finałowy mecz rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 17:00. Wstęp dla kibiców zarówno na mecze półfinałowe jak i na niedzielny finał jest bezpłatny.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".