• 0
0
  • Wyświetleń: 1661
  • Dodano: 2018-05-15 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Przyjęcie w ogrodzie? Sprawdź czego Ci potrzeba

 
 
Przyjęcie w ogrodzie? Sprawdź czego Ci potrzeba

Wiosenne ciepłe dni zachęcają do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Z pewnością już zatęskniliśmy też za zapachem świeżo grillowanego mięsa w domowym ogrodzie. Po zimie trzeba odkurzyć meble ogrodowe i sprawdzić stan wyposażenia do grillowania. Jak tanio przygotować ogród na grillowe przyjęcie gości spragnionych wykwintnych smaków i zapachów?

Sprzyjająca pogoda za oknem zdecydowanie jest wyznacznikiem początku sezonu grillowego. Mała nasiadówka czy większa impreza, gdy robi się cieplej najlepiej sprawdza się właśnie na świeżym powietrzu, kiedy nie musimy być zamknięci ze swoimi gośćmi w czterech ścianach. Nie trzeba wiele, by dobrze się bawić.


Nie ważne, czy mamy do dyspozycji wielki ogród, rekreacyjną działkę za miastem czy niewielki taras. Jeżeli odpowiednio przygotujemy się do biesiadowania, z pewnością będzie to wspaniały i udany czas. Wszystko można znakomicie zaaranżować.

Warto wiedzieć, jak urządzić idealne miejsce do przyjęcia, oraz o co zadbać. Inwestycja w grill jest niezwykle istotna, warto pomyśleć o ustawieniu takiego sprzętu na stałe. Kiedy kompletujemy nasz imprezowy zestaw, należy zwrócić uwagę na miejsce, w którym kupujemy nasze produkty. Mamy do wyboru grill z emaliowanej blachy, żeliwny, gazowy, elektryczny lub murowany. Ceny grillów ogrodowych w zależności od dodatkowych funkcji wahają się od kilkudziesięciu złotych za urządzenie przenośne do nawet 6 tys. złotych za grill wmurowany na stałe. Zważywszy, że jest to inwestycja na lata, warto dobrze ulokować pieniądze i wybrać trwały i funkcjonalny sprzęt do ogrodowego przyrządzania aromatycznych potraw. Kupując w jednym miejscu z pewnością można zaoszczędzić, bądź i uzyskać korzystny rabat, warto przeszukać internet pod kątem atrakcyjnych promocji.

Kiedy zorganizujemy grill i akcesoria, czas pomyśleć o wymarzonych meblach ogrodowych. Duży stół, wygodne krzesła i coś dla lubiących się relaksować. Bardzo modne w zeszłym sezonie okazały się hamaki, które służą relaksowi, a dzięki przenośnym stelażom można je umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie. Przy wyborze odpowiedniego hamaka należy zwrócić uwagę nie tylko na kolorystykę, ale także na wymiary pod kątem osób, dla których ma on być przeznaczony. Niezwykle istotny jest tu materiał, z jakiego wykonany jest nasz wiszący leżak. Dlatego też ceny są zróżnicowane. Kody rabatowe pozwalają na zredukowanie naszych kosztów, dlatego warto je najpierw wyszukać.

Kiedy zależy nam, aby warunki pogodowe nie przerwały idealnej nasiadówki w ciepły dzień, nie można zapomnieć o zadaszeniu. W otwartym terenie przyda się stabilny namiot ogrodowy, który ochroni przed deszczem i silnym wiatrem, a w upalne dni dostarczy cienia. Wiosną i latem bywają, niestety także zimniejsze dni. Wówczas ogrzeją nas parasole grzewcze, które są praktyczne, przenośne, do ustawienia niemal w każdym miejscu i dzięki nim nawet późną jesienią można spędzać wieczory na świeżym powietrzu.

Kiedy jesteśmy już tak przygotowani, pozostaje nam tylko zaopatrzenie w karkówkę, kiełbaski czy szaszłyki, by móc wrzucić je na ruszt.

Artykuł sponsorowany

reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.