• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1523
  • Dodano: 2018-04-10 / 20:00
  • Komentarzy: 0

Już 18 kwietnia IX Giełda Pracy na Uniwersytecie Opolskim

 
 
Już 18 kwietnia IX Giełda Pracy na Uniwersytecie Opolskim

(Fot. Mat pras. organizatora)

Przed nami IX Giełda Pracy. Już 18 kwietnia w budynku głównym Uniwersytetu Opolskiej na ul. Oleskiej 48 (hol na I piętrze) na zainteresowanych będą czekały oferty pracy, spotkania z biznesem, a także dyskusja o rynku pracy.

Dnia 18 kwietnia 2018 roku w godzinach 10:00-13:00 i 15:00-17:00 zapraszamy do udziału w IX Giełdzie Pracy Uniwersytetu Opolskiego.

Tegoroczna Giełda Pracy została podzielona na dwie części. Pierwszą część giełdy, tradycyjne rozpoczną targi pracy, które potrwają od godziny 10.00 do 13.00. Zainteresowani będą mogli znaleźć oferty pracy, staży czy praktyk prezentowane przez przedstawicieli najważniejszych firm w regionie i partnerów biznesowych uczelni. Warto się przygotować, ponieważ na spotkaniu z biznesem czy stowarzyszeniami wspierającymi przedsiębiorczość może być przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna. To doskonała okazja do poszerzenia sieci kontaktów, które często owocują później udaną współpracą.

Część panelowa z udziałem pracodawców odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury przy ulicy Katowickiej w sali kameralnej. Potrwa w godzinach od 15:00 do 17:00. Tematem przewodnim jest "Brak znajomości języka polskiego w biznesie - kompetencje i zatrudnienie studentów międzynarodowych, a zapotrzebowanie opolskich inwestorów".

Przypominamy, że dla odwiedzających wydarzenie ma charakter otwarty, a w trakcie IX Giełdy Pracy przewidziane są liczne szkolenia, warsztaty prowadzone przez praktyków i inne atrakcje. W ramach wydarzenia przygotowano dla zaintetesowanych aż 7 różnych szkoleń! Zapisać można się poprzez stronę www.kariera.uni.opole.pl/szkolenia
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".