• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 4618
    • Dodano: 2018-04-01 / 06:55
    • Komentarzy: 7

    Bukmacherzy przyjmują zakłady na finał inwestycji przy Dworcu Wschodnim

    Bukmacherzy przyjmują zakłady na finał inwestycji przy Dworcu Wschodnim
    Bukmacherzy poddają w niewiarę terminowe ukończenie inwestycji budowy Centrum Przesiadkowego przy dworcu Opole Wschodnie. Patrząc na proponowane kursy bukmacherzy sugerują, że przebudowa nie zakończy się przed końcem 2020 roku.

    Miejski Zarząd Dróg w Opolu na początku tygodnia ogłosił przetarg na budowę centrum przesiadkowego przy stacji Opole Wschodnie. Szacowany koszt inwestycji to 140 milionów złotych. Przypominamy, że inwestycja obejmie budowę u zbiegu ulic Oleskiej, Batalionów Chłopskich i Bohaterów Monte Cassino między innymi dużego przystanku autobusowego, parkingu na 200 samochodów, tunelu pod skrzyżowaniem oraz estakady biegnącej wzdłuż torów.

    Zobacz takze Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola

    Kurs jaki proponuje jeden z zakładów bukmacherskich odnoszący się do terminowego zakończenia budowy jest dwukrotnie wyższy niż kurs za powodzeniem tej inwestycji. Analitycy poddają w wątpliwość również szansę na podpisanie umowy z wykonawcą przed końcem bieżącego półrocza. Czy mimo niekorzystnych rokowań miasto wywiąże się z obietnic? Nabór ofert do przetargu potrwa do 4 maja, tymczasem miłośnicy zakładów mogą spróbować szczęścia i skorzystać z propozycji bukmacherów typując finał tej inwestycji.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-04-02 20:57:46 [91.236.163.*] id:1553856  
    mako46022: Napisał postów [242], status [maniak] Reputacja
    Kopia i kopia ale i tak sie nie wy robią

    Nick:
    Treść:
    2018-04-01 18:31:00 [188.146.40.*] id:1553819  
    Mario-Opole: Napisał postów [1519], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Biorąc pod uwagę sranską i jej remont na niemodlińskiej i to co robią głąby zwanymi przez 24opole rajcami to firma bukmacherska nie robi sobie jaj tylko wyznacz nowe trendy w (O)polu jakie nastały a nikt do tej pory tego nie widział. A nie zakładali czasem końca remontu srańskiej i rewitalizacji torowisk w naszym województwie?

    Nick:
    Treść:
    2018-04-01 13:10:05 [188.146.143.*] id:1553802  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    W jakim miejscu ma byc zlokalizowany ten parking na 200 aut. Na żadnych planach projektu nie widzialem go.

    Nick:
    Treść:
    2018-04-01 11:22:42 [46.134.53.*] id:1553798  
    pavulans: Napisał postów [1995], status [Szycha] Reputacja
    Nie śmieszny żart. Zparaliżują Opole i doprowadzą do plajty, ale co tam budujemy kolejny bubel.

    Nick:
    Treść:
    2018-04-01 10:40:29 [178.43.23.*] id:1553796  
    Nerka: Napisał postów [2509], status [Szycha] Reputacja
    Hehe Prima aprilis ch**e 😂😂

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-04-01 10:42:17 [178.43.23.*] id:1553797  
    Nerka: Napisał postów [2509], status [Szycha] Reputacja
    Mogliście wymyśleć że do końca tego roku skończą remont na niemodlińskiej ☺
    2018-04-01 08:24:56 [178.252.22.*] id:1553791  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    a ja się dołączam, 1% prowizji od każdej transakcji dla mnie, czy zysk czy w pysk ... prima aprilis

    Nick:
    Treść: