• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1050
  • Dodano: 2018-03-28 / 14:30
  • Komentarzy: 0

  Ruszyło głosowanie w konkursie "Niepozorny 1%"

  Ruszyło głosowanie w konkursie "Niepozorny 1%"

  (Fot. archiwum)

  Można już oddawać głosy na organizacje pożytku publicznego działające na rzecz mieszkańców Opola, które zgłosiły się do konkursu. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 14 organizacji, a głosowanie potrwa do 10 kwietnia.


  Wielu podatnikom wydaje się, że 1% z ich rocznego zeznania podatkowego to niewiele i nie ma sensu przekazywać tych pieniędzy którejkolwiek z organizacji, często nawet nie zadają sobie trudu wpisania numeru KRS do zeznania podatkowego. Tymczasem organizacje niemal walczą o dodatkowe grosze, a dzięki konkursowi mają możliwość wypromowania się już na etapie konkursowym.

  Nasz konkurs pokazuje, że te kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych dla stowarzyszeń i fundacji to znaczące i potrzebne datki. Zadaniem organizacji było przygotowanie w formie pliku wideo promującego fundację lub stowarzyszenie, bądź zdjęcia z hasłem obrazującym hasło konkursowe "Niepozorny 1%".

  W obu tych kategoriach najlepsze prace wyłoni komisja konkursowa składająca się z pracowników opolskiego ratusza, lokalnych dziennikarzy i przedstawiciela portalu 24Opole.pl. Najlepsze organizacje otrzymają tablety oraz możliwość promocji na stronie internetowej Urzędu Miasta Opola i prowadzonych przez niego profilach społecznościowych.

  Dodatkową nagrodę w kategorii pliku wideo otrzyma organizacja, która wygra głosowanie na portalu internetowym (zbierze najwięcej głosów w formie tzw. "polubień" swojej pracy na stronie internetowej konkursu) www.1procent.24opole.pl."

  Polubienia" można zaznaczać od 28.03.2018 do 10.04.2018.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".