• 0
0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 819
  • Dodano: 2018-03-24 / 10:22
  • Komentarzy: 0

Ostatnie dni na zgłoszenie się do konkursu "Niepozorny 1%"

 
 
Ostatnie dni na zgłoszenie się do konkursu "Niepozorny 1%"

(Fot. archiwum)

Opolskie organizacje pożytku publicznego mają już tylko niespełna 2 dni na to, by zgłosić się do konkursu "Niepozorny 1%". Przypomnijmy, jedną z nagród jest kampania reklamowa o wartości 1200 złotych na portalu 24Opole.pl.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje pożytku publicznego zarejestrowane i działające w Opolu. Ich zadaniem jest przygotowanie w formie pliku wideo promującego fundację lub stowarzyszenie, bądź zdjęcia z hasłem obrazującym hasło konkursowe "Niepozorny 1%".

W obu tych kategoriach najlepsze prace wyłoni komisja konkursowa składająca się z pracowników opolskiego ratusza, lokalnych dziennikarzy i przedstawiciela portalu 24Opole.pl. Najlepsze organizacje otrzymają tablety oraz możliwość promocji na stronie internetowej Urzędu Miasta Opola i prowadzonych przez niego profilach społecznościowych.

Dodatkową nagrodę przewidziano dla filmiku, który wygra głosowanie na stronie internetowej 1procent.24opole.pl. Zwycięzcę będzie mógł wskazać każdy Internauta, który "polubi" dane dzieło. Zwycięzca wygra kampanię reklamową na portalu 24opole.pl o wartości 1200 złotych netto.

Prace do 25 marca można zgłaszać poprzez email ngo@um.opole.pl. Plik nie może być większy niż 10 megabajtów.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj..
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".